TELEPATIE

Předprodej vstupenek zahájen! 9. – 12. 7. 2009 Areál likérky RUDOLF JELÍNEK VIZOVICE

7. ročník největšího mezinárodního rockového open-air festivalu v ČR MASTERS OF ROCK, který se koná v tradičním areálu likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH má svůj pevně stanovený termín a první potvrzené hvězdy.

Nebe nad VIZOVICEMA bude rock-metalově zářit v termínu od 9. – 12.7.2009 a svou záři přislíbili předvést:

NIGHTWISH (Fin) – jediné exklusivní show pro Českou Republiku do roku 2011!, BLIND GUARDIAN (Ger), EUROPE (Swe), RAGE (Ger) – 25. Výročí kapely – speciální show s řadou exklusivních hostů!, ARCH ENEMY (Swe), SHAAMAN (Brazil) + Gocmen Symphony Orchestra of Turkey, IN EXTREMO (Ger), TIAMAT (Swe), KATAKLYSM (Can), DEATHSTARS (Swe), HEAVEN SHALL BURN (Ger), LEGION OF THE DAMNED (Ger), DIE HAPPY (Ger), WINTERSUN (Fin), SCHANDMAUL (Ger), KISSIN´DYNAMITE (Ger), KEEP OF KALLESIN (Nor)…

Předprodej vstupenek byl zahájen!

Vstupenky za skvělou zaváděcí cenu, platnou do konce roku 2008, můžete objednávat pouze u pořádající agentury Pragokoncert, tel: 577 432 420, 224 234 602, na e-mailu: dupalova@pragokoncert.com, přes www.mastersofrock.cz, sekci „Vstupenky“ na dobírku a zakoupit je můžete také na baru v Masters Of Rock Café ve ZLÍNĚ na Čepkově!


Zveřejněno: 07. 01. 2009
Přečteno:
2771 x
Autor: Redakce | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář