TELEPATIE

digital EP 2018, vlastní náklad / grindcore / Česko

Tak se nám v našem malém tuzemském rybníce vyskytla nová jikra, která má slibný potenciál dorůst v pořádného dravce. Vždyť její rodiče jí dali do vínku ten nejlepší možný genofond. V tomto mladém seskupení spojili své síly a bohaté lety nabyté zkušenosti Marzena (jinak bicí v HIBAKUSHA) a John řvoucí rovněž v BOWELFUCK zde obsluhuje i strunné nástroje.

Sice se zatím jedná pouze o studiový projekt, přesto na své prvotině působí dosti vyzrále. V minutových skladbách uslyšíme kulometně rychlé bicí, svižné tempo, ostrou kytaru i uřvaný vokál. Prostě starý dobrý grind core se vším, co k němu patří. Osobně mě nejvíc baví třetí “History“, disponující pro mě hodně zajímavým riffem v refrénu. Výsledných osm minut je tak akorát, aby těch sedm songů prosvištělo hlavou a nestačilo začít nudit. Navíc když připočítám skvělý zvuk z vyškovského Davosu a ekologická témata v anglických textech, tak rozhodně nemám co vytknout.

Škoda, že tato krátká ukázka tvorby nevyšla i na nějakém fyzickém nosiči (aspoň jako pálené CD) s obalem a přiloženými texty. Snad někdy a třeba jen v omezeném nákladu. I když podle dostupných informací by časem měla vyjít aspoň kazeta. Zatím jen tedy k poslechu na internetu. Uvidíme, jestli tato spolupráce bude pokračovat i nadále, nebo to je jen jednorázové šplouchnutí o hladinu. Třeba někdy v budoucnu budou koncerty, jestli povinnosti v rodinných kapelách dovolí.

Seznam skladeb:

  1. Impulse
  2. Strategy
  3. History
  4. Landscape
  5. Centers
  6. Control
  7. Seeds

Čas: 8:51

Sestava:

  • John – kytara, basa, zpěv
  • Marzena – bicí

ROZHOVOR

Facebook
Bandcamp


Zveřejněno: 20. 12. 2018
Přečteno:
2805 x
Hodnocení autora:
7 / 10

Autor: Bury | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář