ZINEKontaktSpolupráceRedakceLinksDatabáze koncertů

Fobia zine

INFO BOX

Březovská metalová noc - infočíst info »

Infernal Fest VI - infočíst info »

DEAD LETTER CIRCUS, SIAMESE, DAZE OF JUNE - infočíst info »

SPEED METAL INVASION II: STÄLKER, TORPËDO, OLD HÄMMER - infočíst info »

RIVERS OF NIHIL, BLACK CROWN INITIATE, MØL, ORBIT CULTURE - infočíst info »

PROTECTOR, DENET - infočíst info »

THRASH NIGHTMARE FESTIVAL VOL. 7 - infočíst info »


Další nové články

9. 7. 2019 | Ankety
AUTUMN COLD – „Deset otázek“ celý článek »

15. 6. 2019 | Ankety
EXITUS – „Deset otázek“ celý článek »

7. 6. 2019 | Ankety
PEORTH – „Deset otázek“ celý článek »

1. 5. 2019 | Postřehy
František Ringo Čech – Schelinger byl naprostý unikát.celý článek »

24. 4. 2019 | Ankety
RAVAR – „Deset otázek“celý článek »

22. 3. 2019 | Ankety
HORA RUIT – „Deset otázek“ celý článek »

14. 3. 2019 | Ankety
C- 4 – „Deset otázek“celý článek »

14. 3. 2019 | English
C-4 – „10 questions“celý článek »


Koncerty

31. 8. 2019
Plzeň-Kalikovský mlýn.
Armageddon of Decibels Fest vol:2. Druhý ročník j...

5. 9. 2019
Rock Club KAIN
MIKHMAKH (alternative metal – France) Links...

7. 9. 2019
Mladá Boleslav – Farářova sluj
SOBOTA 7. 9. 2019 Orthodox club / Farářova sluj, M...

7. 9. 2019
Cheb
Ahoj, rádi bychom vás všechny pozvali na druhé pok...

7. 9. 2019
Chatová osada Luh, Sušice
Šumava AGAINST Sušice, Chatové osadě LUH 7.9.20...

13. 9. 2019
Divadlo pod lampou, Plzeň
Plzeňské Divadlo pod lampou bude v pátek 13. září...

14. 9. 2019
Mladá Boleslav – Farářova sluj
SOBOTA 14. 9. 2019 Orthodox club / Farářova sluj, ...

21. 9. 2019
Mladá Boleslav – Farářova sluj
SOBOTA 21. 9. 2019 Orthodox club / Farářova sluj, ...

Naše profily

RSS kanál RSS kanál
myspace
bandzone

Web Archiv


TELEPATIE ZINE
» Info-články » TRVEHEIM FESTIVAL VOL. 4 - info

5. 1. 2019TRVEHEIM FESTIVAL VOL. 4 - info

23.-24. 8. 2019, Mnichov - Hallbergmoos

Čtvrtý ročník heavy-metalového festivalu Trveheim proběhne nedaleko bavorské metropole Mnichova v malé obci Hausler Hof. Místem dějiště je hala Hallbergmoos a přilehlý areál, který disponuje sociálním zázemím, restaurací, kempem a přírodním koupalištěm. Každoročně se na Trveheim festival sjíždí fanoušci heavy metalu nejen z Německa, ale i z dalších evropských států. V line-upu se objevila celá řada významných kapel a nejinak tomu bude i v roce 2019. Pro lepší představu mrkněte na Aftermovie Trveheim festivalu vol. 3.

Potvrzené kapely:

ENFORCER (Švédsko, heavy metal) Facebook
Problém heavy-metalové scény je ten, že naše nejoblíbenější kapely jsou starší a starší. Proto je třeba dávat prostor mladším kapelám a automaticky je dávat do pozic headlinerů. A jednou z kapel, která je stále považována za nastupující vlnu a dokáže roli headlinera bezesporu naplnit, není nikdo jiný, než švédští ENFORCER! V roce 2019 vyjde nové album a to ENFORCER přijedou představit právě na Trveheim!

TOKYO BLADE (UK, NWOBHM) Facebook
Legendární TOKYO BLADE vznikli v roce 1982 a mají na kontě několik skvělých desek v čele s "Midnight Rendezvous" nebo "Night of the Blade". Kromě tradičních slavných hitů z osmdesátých let jistě zazní songy z nejnovější desky "Unbroken", která vyšla v polovině roku 2018. TOKYO BLADE jsou na scéně téměř čtyři desítky let, hrají v původní sestavě a pořád patří k elitě slavných NWOBHM kapel. Na Trveheimu budou hrát v roli co-headlinerů.

STORMWITCH (Německo, heavy metal) Facebook
Sobotní co-headliner nebude nikdo jiný, než legendární Němci STORMWITCH. Jejich kultovní deska "Walpurgis Night" slaví 35 let a na Trveheim festivalu zazní v plném rozsahu. K tomu samozřejmě dojde i na další hity z bohaté diskografie kapely. STORMWITCH hrají od roku 1981 a budou patřit k nejstarším kapelám čtvrtého ročníku festivalu.

ATTACKER (USA, heavy metal) Facebook
Americká klasika po dlouhých letech znovu v Evropě. Na Trveheim přijedou ATTACKER představit své nové EP "Armor of the Gods", ale především zahrají své nesmrtelné hity z alb "Battle at Helm's Deep" a "The Second Coming". ATTACKER vznikli v roce 1984 a znovu půjde v jejich případě o pořádný výlet do minulosti.

AVENGER (UK, NWOBHM) Facebook
Další z legend nové vlny britského heavy metalu, která na Trveheimu zahraje, jsou angličtí AVENGER. Také tato kapela těží ze svých dvou výborných desek "Blood Sports" a "Killer Elite", které vydala v první polovině 80. let. AVENGER však mají ve svém arzenálu i novější materiál, který je však odrazem staré dobré klasiky.

MAD MAX (Německo, heavy metal) Facebook
Velký návrat jedné staré německé heavy kapely do Bavorska - MAD MAX. Tato kapela z Münsteru vznikla již v roce 1981 a již o rok později debutovala albem "Heavy Metal". Přesně tento název vystihuje tvorbu kapely MAD MAX. Na Trveheimu naservírují tradiční německou školu s lehkou příchutí sedmdesátkového hard rocku.

GLACIER (USA, heavy metal) Facebook
Největší raritou v line-upu budou bezesporu američtí GLACIER. Stará a téměř zapomenutá heavy-metalová kapela z Portlandu vydala v osmdesátých letech jedno kultovní EP a dvě skvělá dema. Tyto nahrávky patří k vysokokarátovým nahrávkám ve sbírkách každého fanouška tradičního heavy metalu. GLACIER udělali v roce 2018 reunior a na Trveheimu odehrají jeden z jejich evropských koncertů.

WITCH CROSS (Dánsko, heavy metal) Facebook
A další kult! Dánští WITCH CROSS fungovali v letech 1982 - 1986 a nahráli raritní desku "Fit for Fight". Reunion nastal v roce 2011 a

od té doby WITCH CROSS koncertují na vybraných akcích a dokonce vydali i druhou desku "Axe to Grind". V okysličené sestavě přijedou ukázat, jak se v Dánsku hrál heavy metal v první polovině osmdesátých let!

SPARTAN WARRIOR (UK, NWOBHM) Facebook
Už to vypadalo, že SPARTAN WARRIOR upadnou v zapomění. Tato NWOBHM kapela ze Sunderlandu fungovala v letech 1980 - 1985 a vydala jediné, dnes kultovní album "Steel n´Chains". Na reunion si museli fanoušci počkat do roku 2006 a od té doby vydali SPARTAN WARRIOR další dvě desky. Tu poslední "Hell to Pay" v roce 2018. Jedinečná šance vidět tuto undergroundovou klasiku naživo.

STALLION (Německo, Heavy/speed metal) Facebook
Zástupci nové heavy-metalové vlny z Německa. STALLION patří k energickým kapelám, které dokážou strhnout publikum na svou stranu během jediného songu. Na kontě mají dvě EP a dvě velké desky "Rise and Ride" a "From the Dead". Právě oni budou reprezentovat nastupující heavy-metalové mládí.

SACRAL RAGE (Řecko, tech. heavy/speed metal) Facebook
Jedna z nejzajímavějších mladých kapel, která se pohybuje na heavy-metalové scéně. Řekové SACRAL RAGE hrají hodně technicky a ve svém heavy metalu nabízí mnoho překvapivých momentů. Kapela funguje od roku 2011 a na kontě má dvě alba. Především fans technického metalu si přijdou na své!

SIN STARLETT (Švýcarsko, heavy metal) Facebook
Švýcarští SIN STARLETT jsou dalšími zástupci nastupující generace kapel. I oni hrají tradiční heavy metal a při jejich poslechu se vám okamžitě vybaví kapely jako Judas Priest, Saxon nebo Accept. SIN STARLETT vydali od roku 2005 tři velmi kvalitní alba. Poslední "Digital Overload" vyšlo v roce 2016 u Emanes Metal Records.

DEFENDER (Německo, heavy metal) Facebook
Každý rok na Trveheim festivalu dostávají prostor i mladé kapely hrající old school heavy metal. Jednou z nich budou v roce 2019 i němečtí DEFENDER. Kapela funguje pouze tři roky a na kontě má jediné EP "Rising High" z roku 2018. V brzkém odpoledni se bude jednat o ideální kapelu pro rozjezd dne.

ROADWOLF (Rakousko, heavy metal) Facebook
Další mladá krev v line-upu festivalu. ROADWOLF jsou heavy-metalová kapela z Vídně, která má na kontě několik EP a také hraní na obrovském festivalu Wacken. Na Trveheimu budou ROADWOLF patřit ke kapelám, které svým poctivým heavy metalem rozehřejí každého fanouška žánru.

LIZZARD (Portugalsko, heavy metal) Facebook
Poprvé v historii festivalu Trveheim zahraje také kapela z Portugalska. O tuto premiéru se postarají LIZZARD, mladá heavy-metalová kapela, která má na kontě zatím jediné, ovšem velice kvalitní album "Savage" z roku 2017. LIZZARD přísahají na staré pořádky, takže se bude jednat o poctivý old school.

AQUILLA (Polsko, heavy metal) Facebook
Mladá heavy-metalová krev z Polska - AQUILLA. Tato parta má na kontě zatím jediné EP, nicméně patří ke špičce nastupující vlny v Polsku. Kapelu neminuly ani personální změny v poslední době. Nyní AQUILLA chystá nový materiál a vůbec poprvé zahraje mimo rodné Polsko - na Trveheim festivalu.

!!! Další kapely budou následovat !!!

VSTUPENKY / PRE-SALE (1.1. 2019)

Místo konání festivalu:
Hausler Hof
Garchinger Weg 72
85399 Hallbergmoos
GPS: 48°17 26.8"N 11°43'12.5"E

Kapely zde budou hrát v koncertní hale, vedle které je umístěna "pivní zahrada" a v nabídce jsou nejrůznější druhy jídla. Z kempu do haly je to jen pár kroků. Auta musí být zaparkována zvlášť na speciálním parkovišti nedaleko kempu.

Pro aktuality sledujte Trveheim Facebook a FB event

www.trveheim.com

 

sdílet
Přečteno: 575x Autor: Peťan | Další články autora
Datum: 5. 1. 2019

FotoGalerie (Počet obrázků: 1) Trveheim festival vol. 4

Diskuze (Počet příspěvků: 1)
1. headliner potvrzen!
...ENFORCER! Peťan | 24. 12. 2018 15:09:23

celá diskuze » | vložit příspěvek »Novinky

25. 8. 2019 | Autor: Johan
FLASH THE READIES vydávají album DUNAčtěte zde »

25. 8. 2019 | Autor: Mikael
THE COMPLICATION našli s novou deskou smysl životačtěte zde »

25. 8. 2019 | Autor: Bury
Nové album a video švédských melodiků IN MOURNINGčtěte zde »

25. 8. 2019 | Autor: Bury
Nový song od japonských COFFINSčtěte zde »

24. 8. 2019 | Autor: Johan
Detaily nového alba AS I LAY DYING a třetí video Shaped by Firečtěte zde »

24. 8. 2019 | Autor: Bury
PERIPHERY mají nové videočtěte zde »

24. 8. 2019 | Autor: Bury
Nový videoklip MONOLORDčtěte zde »

23. 8. 2019 | Autor: Johan
Odvezte si z Metal Madness 2019 právě vycházející vinylovou verzi zatím posledního alba navrátivší se MORTIFILIEčtěte zde »

23. 8. 2019 | Autor: Johan
INFERNO příští rok zahraje v Malajsiičtěte zde »

23. 8. 2019 | Autor: Bury
CANNABIS CORPSE mají nové animované videočtěte zde »

další novinky ...

Reklama

flash player not installed

Nejčtenější za 30 dní

30. 7. 2019 | Reporty
FESTA DE LA POHODA 2019celý článek »

12. 8. 2019 | Reporty
BRUTAL ASSAULT 2019 – Brutální slečnycelý článek »

15. 8. 2019 | Reporty
BRUTAL ASSAULT 2019 – den první (středa)celý článek »

26. 7. 2019 | Reporty
ENTER THE ETERNAL FIRE FEST 2019 – den druhý (sobota)celý článek »

16. 8. 2019 | Reporty
BRUTAL ASSAULT 2019 – den druhý (čtvrtek)celý článek »

7. 8. 2019 | Reporty
BRUTAL ASSAULT 2019 – warm up (úterý)celý článek »


Poslední diskuse

BRUTAL ASSAULT 2019 – Brutální Abeceda
Datum: 25. 8. 2019 13:05:12
Autor: Johan
Titulek: Příprava na BA v galeirii

diskuse k článku »

BRUTAL ASSAULT 2019 – Brutální Abeceda
Datum: 25. 8. 2019 13:03:38
Autor: Johan
Titulek: Idioti

diskuse k článku »

METALLICA, GHOST, BOKASSA
Datum: 24. 8. 2019 12:27:32
Autor: Bury
Titulek: Oficiální live video

diskuse k článku »

BRUTAL ASSAULT 2019 – den čtvrtý (sobota)
Datum: 18. 8. 2019 10:32:30
Autor: Admin
Titulek: ND

diskuse k článku »

BRUTAL ASSAULT 2019 – den čtvrtý (sobota)
Datum: 18. 8. 2019 10:22:24
Autor: ancient
Titulek: ND

diskuse k článku »

BRUTAL ASSAULT 2019 – den druhý (čtvrtek)
Datum: 16. 8. 2019 19:44:09
Autor: Johan
Titulek: DEICIDE

diskuse k článku »


Partnerské weby

Fobia Distribution e-shop Metalopolis.net Metal Forever & Metal Man True empress

Reklama