Nejbližší koncerty
  • 27. 12. 2025Metalisté NOTHING LEFT TO SAY z Plzně zahrají na závěr ro...
  • 08. 01. 2026Prvním akcí roku 2026 bude večer v duchu norského black m...
  • 09. 01. 2026Hrají: DEBUSTROL legendární thrash metal ( Mladá Boles...
  • 10. 01. 2026Pěkně zostra nám rok 2026 odpálí grindcore večer za účast...
  • 10. 01. 2026Hrají: AQVA SILENTIA ( Frýdek-Místek ), ILEGALITY (...
  • 16. 01. 2026METALCORE OVER KABINET BOUND TO BREAK (alternative m...
  • 24. 01. 2026BLEEDING EARS METAL MEATING je zpáty! Čtvrté pokračování...
  • 24. 01. 2026Benefiční koncert pro kamaráda postiženého roztroušenou s...
FORGOTTEN SILENCE - Vemork Konstrukt
Pořádně tvrdá! Taková bude letošní deska slovenské metalové party DOGMA INC.! Kluci na nových skladbách makají dlouhé čtyři roky, přičemž momentálně mají hotových zhruba 95 procent materiálu. Fošna bude pravděpodobně venku již tento rok!

„Pracujeme skutečně velmi poctivě a intenzivně,“ říká bubeník a zakládající člen Erik Balogh. „Čtyři roky možná nejsou krátka doba, ale nechceme nic uspěchat. Nehodláme napsat dvě pořádné věci a zbytek CD doplnit vatou! Naopak! Chceme vytvořit stoprocentně originální album, které bude těžko zaškatulkované.“

Nahrávka by se měla obejít bez brutálně rychlých temp. Kapela se tentokrát věnuje spíše tvrdosti, kterou umocňuje ještě větší podlazení, než na které byli fanoušci doposud u DOGMA INC. zvyklí. „Myslíme si, že celkově bude deska po instrumentální stránce daleko progresivnější,“ dodává Erik Balogh se slovy, že se na nahrávce představí i dva hosté. Jací? Nechtě se překvapit!

Jelikož se kapela novince věnuje ze všech sil, zanedbává svoji koncertní činnost. To se však po vydání alba změní. „Koncertujeme pouze sporadicky, ale samozřejmě počítáme s tím, že se do živého hraní opět pustíme na plné kule,“ říká Erik Balogh.

DOGMA INC. vznikli v roce 2001. Na kontě mají demíčko Authority a desku Before and After, která vyšla u německých STF - records.

KONTAKT:
Mail - dogma_music@yahoo.com
Bandzone - http://bandzone.cz/dogmainc


Publikováno: 22. 06. 2014
Autor: Johan