Nejbližší koncerty
  • 01. 04. 2026Extrémní black metalový večer v podání německých kapel!
  • 01. 04. 2026Úvodní koncert turné ANCST a MÄRNØ
  • 02. 04. 2026Pořádající MÄRNØ v rámci turné s ANCST se zastaví i ve sv...
  • 03. 04. 2026Špičkové tribute bandy AC/DC, OZZY OSBOURNE a METALLICA n...
  • 03. 04. 2026Jedinečný mix drtivého groove metalu, thrashových vlivů a...
  • 03. 04. 2026LIK (SWE) Mrtvola se probouzí! Švédská classic deathme...
  • 04. 04. 2026Součást turné ANCST a MÄRNØ, jako hosté domácí WARGAME
  • 05. 04. 2026Druhé vydání akce Post Dark Night, zaměřené na post-punk,...
ASMODEUS - "Pobřeží královny Marie"
Přátelé, kamarádi, od soboty 18. ledna 2014, jsou na adrese www.MetalfestOpenAir.cz spuštěny nové webové stránky festivalu Metalfest Plzeň, se kterými je propojen i nově zřízený festivalový Facebook!

Věříme, že na nich najdete všechny potřebné informace, pravidelně tam budeme informovat o nově potvrzených kapelách a o všech novinkách. V brzké době bude spuštěna i anglická verze stránek. Připravili jsme pro vás i netradiční sekce ve fotogalerii, kde se kromě standardních sekcí fotek atmosféry festivalu a koncertních fotografií, můžete s hvězdami festivalu podívat do světově proslulého pivovaru vyrábějící jedinečné pivo Pilsner Urquell a navštívit zvířátka v Plzeňské ZOO :o) Jde o vskutku jedinečné fotografie (hlavně ty ze ZOO), kterými se nemůže pyšnit žádný festival na světě!

Jedno z kouzel festivalu je i prostředí, kde se koná. A pro ty, kteří na plzeňské metalové přehlídce ještě nebyli, můžeme prostředí přiblížit asi takto - jste v amfiteátru obklopeném přírodou a zoologickou zahradou, stanujete na loukách hned pod amfíkem a přitom jste jen kilometr od krásného historického centra města Plzně a na dosah máte možnost úžasné prohlídky jednoho z nejslavnějších světových pivovarů. Kromě skvělé muziky i toto je Metalfest Plzeň!

http://www.mastersofrock.cz


Publikováno: 21. 01. 2014
Autor: Johan