FORGOTTEN SILENCE – "Senyaan"
Už příští týden v Liberci, v super festivalovém parku Vesec vypukne 21. ročník populárního festivalu Benátská noc. Kromě české a slovenské hudební špičky tam jako hlavní hvězda akce vystoupí famózní finská kapela NIGHTWISH. Půjde o vůbec první vystoupení kapely v České republice s novou zpěvačkou Floor Jansen! Nenechte si ujít monstrózní 90minutovou show s novou tváří NIGHTWISH! Skupina se chystá i na autogramiádu a setkání s Vámi!
Dalšími oblíbenými hvězdami jsou Švédové SABATON nebo Finové SUNRISE AVENUE. Metalové publikum jistě potěší i kombinovaná vstupenka na dva dny - pátek a sobotu - ve kterých hrají NIGHTWISH a SABATON. Stojí 990,- Kč. K dispozici jsou i jednodenní vstupenky nebo permanentky na celý festival.

Program autogramiád hlavních hvězd:
Nightwish – 27. 7., 20:30-21:00
Sabaton – 26.7., 17:00-19:00
Sunrise Avenue – 26.7., 19:15-19:45

Na festival Vás Tuomas a Marco zvou tady a jak to NIGHTWISH s novou zpěvačkou Floor Jansen sluší a hraje můžete posoudit v tomto videoklipu.


Publikováno: 21. 07. 2013
Autor: Johan