Nejbližší koncerty
  • 01. 04. 2026Extrémní black metalový večer v podání německých kapel!
  • 01. 04. 2026Úvodní koncert turné ANCST a MÄRNØ
  • 02. 04. 2026Pořádající MÄRNØ v rámci turné s ANCST se zastaví i ve sv...
  • 03. 04. 2026Špičkové tribute bandy AC/DC, OZZY OSBOURNE a METALLICA n...
  • 03. 04. 2026Jedinečný mix drtivého groove metalu, thrashových vlivů a...
  • 03. 04. 2026LIK (SWE) Mrtvola se probouzí! Švédská classic deathme...
  • 04. 04. 2026Součást turné ANCST a MÄRNØ, jako hosté domácí WARGAME
  • 05. 04. 2026Druhé vydání akce Post Dark Night, zaměřené na post-punk,...
ASMODEUS - "Pobřeží královny Marie"
Po měsících hledání náhrady za odchodivšího bubeníka Mártyho došlo k situaci, kterou nikdo nečekal. Kapela se domluvila na spolupráci hned se dvěma bubeníky! Nejde o žádné začátečníky, ale o zkušené hráče. Krátká perioda v historii kapely bez bubeníka tedy končí.

Prvním z nich je mladý talent Peter Hataš, který doposud působil v kapelách lokálního významu. V současné době studuje hru na bicí na Plzeňské konzervatoři.  Hře na bicí se věnuje už od 6 let.

Druhým je naopak ostřílený borec, známý především z účinkování v kapele Čechomor nebo svého Youtube profilu (http://youtube.com/user/Sasino14) – Patrik Sas. Hře na bicí se věnuje od svých 12 let a postupně studoval na Janáčkově konzervatoři, v New Yorku nebo Los Angeles u takových jmen jako Jojo Mayer, Billy Ward nebo Thomas Lang.

V současné době kapela propaguje své čerstvě vydané album „Reap What You Saw“, které vyšlo u labelu MetalGate v březnu jako speciální příloha časopisu Spark. Nejbližší koncert v plné sestavě se odehraje už tento pátek 14.6.2013 na Metalgate Czech death festu v Červeném Kostelci. Další koncerty najdete na stránkách kapely www.fob.cz.

Publikováno: 13. 06. 2013
Autor: Johan