Nejbližší koncerty
  • 17. 05. 2025Brutal death metalové kapely z USA se sejdou na společném...
  • 17. 05. 2025DEZINFEKCE https://dezinfekce.bandcamp.com/ SVINĚ! https...
  • 17. 05. 2025CATASTROFY (SK) Zbojnické komando Catastrofy v roce 20...
  • 19. 05. 2025Další z pravidelných koncertů, které jsou zcela zdarma a ...
  • 22. 05. 2025PALLBEARER (USA) Pallbearer představují poctivý návrat...
  • 24. 05. 2025Mudfest, nový festival zaměřený na nejen extrémně metalov...
  • 25. 05. 2025Odpolední lékařské konzilium v rytmu grindcore.
  • 29. 05. 2025Pamatuješ jak to minule rozsekali brazilci Andralls? A na...
F.O.B. - Outside The Palace Walls

Nasbíralo se nám toho teď tolik, že je naší povinností informovat Tě o důležitých novinkách z tábora neúprosných válečníků z kmene SKLEPMASTER.

Tou nejzásadnější událostí je určitě to, že se nám už takřka na dohled přiblížilo sedmé Prajzske Rockove Jaro, kde budeme my, intergalaktičtí predátoři z kmene SKLEPMASTER, točit naše výroční DVD. Doufáme, že máš ve všech svých kalendářích, notýscích a diářích červeným fixem nepřehlédnutelně zakroužkováno datum 30. března 2012 a přijdeš zapařit do kotle a nasát tu neopakovatelnou atmosféru. Připravili jsme si pro všechny fans jedinečné kulisy v postapokalyptickém stylu, dech beroucí výpravu, špičkový zvuk, zajímavé hosty a neopakovatelnou atmosféru, to vše snímané 5 profi kamerami ve fullHD rozlišení. Byl by hřích, nestát se živou kulisou apokalypsy jménem SKLEPMASTER.

Dalším důležitým poselstvím je to, že se nám neuvěřitelně podařilo postoupit z prvního živého kola do další fáze soutěže rockaréna-líheň, ve které budeme víc než kdy jindy potřebovat pomoc Vás, našich metalových spolubojovníků a fanoušků.  Od 23.03. probíhá na stránkách portálu rock.cz, a to konkrétně tady:

http://www.rock.cz/souteze

hlasování, ve kterém se počítá každý hlas. Pokud se Ti teda naše muzika líbí a chtěl bys naši squadru podpořit a vidět ji v dalším, semifinálovém živém kole a ve výsledku třeba i ve finále, obětuj nějakou tu minutu svého cenného času, vytvoř si na rock.cz účet (pokud ho tam ještě nemáš) a zahlasuj pro nás. Budeme vděčni za každou "mrtvou duši", teda za tvůj hlas. :-)

A poslední novinkou je to, že máme možnost, zahrát si na největším českém festivalu, konkrétně Masters Of Rock. A jelikož dnes bohužel nic není zadarmo, tak i tato možnost je podmíněna nějakou tou "maličkostí". A to takovou, že musíme najít někoho, kdo by měl zájem o zakoupení reklamy na tomto monstrózním festivalu. Pokud víš o někom, kdo by se rád 4 dny prezentoval 30000 návštěvníků největšího českého a jednoho z největších festivalů v celé evropě s velkým procentem zahraničních návštěvníků, popřípadě by ses rád prezentoval přímo Ty sám, tak neváhej a ozvi se a my Ti dáme detailní informace.


Publikováno: 25. 03. 2012
Autor: Johan