Nejbližší koncerty
  • 20. 12. 2025Znáte Joy Division? To je ta legendární kapela, která exi...
  • 20. 12. 2025Dvě legendy ostravského undergroundu v jeden večer a na j...
  • 21. 12. 2025Předvánoční koncert plný skandinávského black metalu!
  • 25. 12. 2025Hrají:NAŠROT alternative hardcore ( Havlíčkův Brod ) D...
  • 08. 01. 2026Prvním akcí roku 2026 bude večer v duchu norského black m...
  • 09. 01. 2026Hrají: DEBUSTROL legendární thrash metal ( Mladá Boles...
  • 10. 01. 2026Pěkně zostra nám rok 2026 odpálí grindcore večer za účast...
  • 10. 01. 2026Hrají: AQVA SILENTIA ( Frýdek-Místek ), ILEGALITY (...
SATAN KLAUS FEST 2025

VISIONS OF WAR

Další skvělá zpráva pro vyznavače špinavého crustcore. Belgická smečka VISIONS OF WAR znectí pódium letošního OEF! Nestihli jste loni na obscínu DOOM? A nestihnete je ani letošním OBSCENE SOCIETY festu?

Nevěšte hlavy a v klídku setřete slzy, v červenci se uvidíme v Trutnově! VISIONS OF WAR vám tam naservírujou kvalitní porci anglickýho hardcoru á la EXTREME NOISE TERROR nebo právě DOOM, a to vše líznutý zvukem třeba NUCLEAR DEATH TERROR. Tohle chce latexový slipy, protože se poserete.

IN CRUST WE TRUST!!!

ASSESSOR

Do OE playlistu přibyl také legendární český soudní přísedící, který se po 20 letech probouzí a vrací k poslednímu soudu. V porevolučních dobách vydala tahle kapela první a zároveň poslední desku „Invaze“ a chlapi momentálně pracují na novém materiálu, který hodlají letos vydat.

Ovšem na OEF se nebude hrát jen tvorba nová, protože ASSESSOR vám hodlá naservírovat i staré pecky a určitě dojde i na Invazi.


¨
ONANIZER

Kdo by byl řekl, že letošní vystoupení týhle grind brusky na OEF bude již třetí v pořadí? Rok založení: 1996, tzn. 15 let existence. V naší krajině není mnoho kapel tohodle ražení, který neúnavně hoblujou takovou dobu - respekt! Mezitím objeli svět, rozsévali sémě zkázy po cizokrajných destinacích a stále jsou připravení vám drtit ušní otvory.

ATOMÇK

Z Jižního Walesu vám přijedou natrhnout prdel také ATOMÇK, kteří terorizují všechny kouty světa již od roku 2006. Technický hyper rychlý grindcore se sludge/noisecore/elektronickejma vsuvkama a v mezinárodní sestavě, kde bicí neobsluhuje nikdo menší, než všemi mastmi mazaný Marzena (HIBAKUSHA atd.). Šupa pro fanoušky AGORAPHOBIC NOSEBLEED nebo PIG DESTROYER.

http://www.obsceneextreme.cz

 


Publikováno: 13. 04. 2011
Autor: Coornelus