Nejbližší koncerty
  • 15. 03. 2026LUICIDAL - kapela složené z původních členů legendárních ...
  • 20. 03. 2026Legendy českého punku Visací Zámek se vrací do Barráku! M...
  • 21. 03. 2026XATAX / Melodic, Metal, Chlíff / Heavy metal, NSMK
  • 21. 03. 2026ALPHAWHORES (pan) & LASER EYES (at) & Belzebubätor > 21.3...
  • 25. 03. 2026Australská celtic-punková senzace The Rumjacks, která se ...
  • 25. 03. 2026Ve středu 25. 3. 2026 se v Rokáči poprvé představí maďars...
  • 26. 03. 2026Dodávkou pobliTOUR: ◉ MANKURT - nekonzistentní metal/nois...
  • 27. 03. 2026Dodávkou pobliTOUR: ◉ MANKURT - nekonzistentní metal/nois...
COLOSALIST - album "Two Suns" vychází 9. 9. 2025
Přinášíme první krátké info o dalším ročníku Phantoms of Pilsen. Tentokrát již s pořadovou číslovkou 4. Po dvou letech se do Plzně vrací dvojice HELHEIM (Nor) a VULTURE INDUSTRIES (Nor), tudíž ten kdo před dvěma lety propásl jejich vynikající vystoupení, má možnost svou nepřítomnost napravit. Nicméně bylo by hloupé se pouze opakovat a proto hlavní kapelou letošního ročníku budou, taktéž norští, TAAKE v čele s charismatickým Hoestem. Tuto trojici doplní neméně zajímavý projekt z Bergen SULPHUR. Postupně zveřejníme ještě několik dalších kapel.

Taktéž s místem konání se vracíme k počátkům a tedy do sálu restaurace Pod Kopcem v Plzni Božkově. Datum vychází tentokrát ideálně na sobotu 6.11.2010. Další info bude brzy následovat.

Na akci taktéž proběhne křest nového alba PANYCHIDY "Měsíc, les, bílý sníh ~ Moon, forest, blinding snow", jehož přípravy jsou v poslední fázi. Prozradit můžeme také tracklist alba. Dvě ukázky naleznete na bandzone profilu kapely.

Red Moon Rising (The Drink Offering)
The Fire Worshipper
The Story (of a Murderer)
Alantyr
O Orilě i Zmiji
Flaming Forests
Ryhope
Moon, Forest, Blinding Snow
The Myth of the Eternal Return
Black Wings of Death (Running Wild cover)



PANYCHIDA
www.panychida.com

www.bandzone.cz/panychida


Publikováno: 21. 06. 2010
Autor: Johan