Nejbližší koncerty
  • 22. 08. 2026ARMAGEDDON OF DECIBELS vol.9 Sobota 22.8.2026 PLZEŇ-Kal...
  • 22. 08. 2026Připravte se na masivní náraz! Druhý ročník Dismalu probě...
  • 29. 08. 2026Čtvrtý ročník metalového festiválku v v Lužné u Rakovníka...
  • 29. 08. 2026GRIND DEAL OPEN AIR - Hudební festival zaměřený především...
  • 02. 09. 2026FOSSILIZATION (death doom metal) Brazílie Everlasting S...
  • 04. 09. 2026Festival extrémního metalu, jehož 7. ročník se bude konat...
  • 05. 09. 2026Šumava Against se vrací už poosmnácté. Jednodenní DIY fes...
  • 12. 09. 2026Nuclear Intervention Fest 5 - 12. 9. 2026 nukleární thras...
FORGOTTEN SILENCE - Vemork Konstrukt

Pouhé tři týdny dělí festivalové nadšence od vytoužené kulturní exploze jménem Rock Shock a další zdravě omamná překvapení vyškovského balzámu na hudební duši fanoušků přibývají jak houby po dešti.

Místní letiště, které bude od pátku 14. srpna do neděle 16. srpna hostit úchvatnou přehlídku populárních idolů a hudebních žánrů, zatím bezelstně žije svým pravidelným provozem bez sebemenší zmínky vzruchu. Ale až se to změní, budete u toho!

Pořadatelé festivalu vás nechají prozkoumat kompletní přípravy Rock Shock arény. Každou minutku, během níž se bude letiště převlékat do festivalového hávu, budete mít jako na podnose. „V posledních dnech před začátkem akce chystáme live přenos na našich stránkách. Budeme zájemcům předkládat to hlavní, co se bude na letišti v té době z hlediska budování pódií a dalšího slíbeného zázemí dít,“ uvedla Pavlína Hanáková, dramaturg a manager projektu.

Začátek online přenosu na webu www.rockshock.cz se plánuje na úterý 11. srpna. I posledním nevěřícím Tomášům ohledně exkluzivity a jedinečnosti Rock Shocku vyvrátí jejich pochyby tři současně běžící kamery.


Publikováno: 27. 07. 2009
Autor: Hanka