Nejbližší koncerty
BASINFIREFEST 2024

Rock/metalový festival KLUBOOFKA FEST 2024 se po úspěšném prvním dílu v brněnském klubu MELODKA přesouvá v celé své parádě do baru Na Koupáku ve Vlašimi. V sobotu 18.5.2024 úderem 16. hodiny odstartuje celý festival první kapela.

Na festivalu vystoupí brněnská kapela Aldabra, která svým hard-rockem každého rozhodně zvedne ze židle. Jako druhá kapela měli dorazit 100na100 z dalekého Frýdku-Místku, z technických důvodů se však nebudou moci zúčastnit. Nahradí je nymburští Rasmane, se svojí charismatickou zpěvačkou. Jako třetí dorazí Metanol z Hradce Králové. Kluci o sobě říkají, že hrajou prostě a jednoduše metal! A jako poslední vystoupí na festivalu KLUBOOFKA FEST 2024 domácí metalová kapela Allmara. Allmara si pro svoje fanoušky připravila nekompromisní hudební zážitek a pořádnou show!

Vstupenky v předprodeji bude možné zakoupit přímo v baru Na Koupáku, v Květinářství na náměstí v Benešově a v Reha cafe (nové rehabilitační centrum Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov). V elektronické podobě také v síti SMS Ticket.

Areál baru Na Koupáku je částečně zastřešen, festival se proto bude konat za každého počasí.
Na místě bude zajištěno bohaté občerstvení.
Bezplatné parkoviště se nachází v těsné blízkosti areálu. https://www.facebook.com/events/409438814906927 

Více informací o festivalu naleznete na:
https://www.smsticket.cz/vstupenky/45263-kluboofka-fest-no-2-na-koupaku-vlasim-aldabra-allmara-metanol
https://allmara.cz/ 
https://nakoupaku.cz/ 


Publikováno: 14. 05. 2024
Autor: Johan

Fotogalerie