Nejbližší koncerty
  • 17. 11. 2025Hardcore & punkrock all-stars z USA a ČR v jeden večer na...
  • 22. 11. 2025Zveme vás na na letošní klasicky hlučnou oslavu, kde k po...
  • 25. 11. 2025BELZEBONG (PL) Nejhlasitější riffy, fuzzy kytary, ston...
  • 26. 11. 2025Legendy melodického hardcore z Orange County v Kalifornii...
  • 27. 11. 2025Jedinečné spojení moravských hudebních celků.
  • 28. 11. 2025Ponurý podzimní páteční večer v Modré Vopici. Lístky v p...
  • 28. 11. 202550M ZNAK Melancholický emo punk z Prahy, kde se sešli ...
  • 29. 11. 2025No God Rhetoric slaví 10 let působení kapely a k této div...
FORGOTTEN SILENCE – "Senyaan"

Litoměřicko - Rok od vydání druhého studiového alba 'MMXXII' z produkce zvukového čaroděje Dana Frimla (Mean Messiah, Trahir, Surma) se severočeští melodici SteelFaith hlásí o slovo s novým videoklipem.

Ten ke skladbě NOC JE KLÍČ natočil a produkoval další renesanční člověk českého rocku, hudebník Michal Skořepa (Pan Lynx, ex-Stroy). "Po letech experimentování jsme vsadili na profíky. Desky točíme výhradně v The Barn pod dozorem Dana Frimla, artworky nám tvoří Dája Dahlien Neumanová a při výběru producenta pro videoklip padla volba jednoznačně na Michala. Věděli jsme, že to bude stát za to," shodují se členové SteelFaith.

Videoklip se natáčel v chátrajícím barokním glorietu milešovského zámku uprostřed Českého středohoří. Skvělý herecký výkon s ohromující fire show v něm ztvárnila principálka Živa Poppy Theatre Tereza Georgievová.

Podívat na výsledek se můžete zde: https://1url.cz/KukGv
OFICIÁLNÍ WEB https://steelfaith.cz
STEELFAITH NA SPOTIFY https://1url.cz/9uVfs


Publikováno: 10. 12. 2023
Autor: Johan

Fotogalerie