HEIDEN – Andzjel

Joeovy výhodné balíčky s ručně vypsanou kartou A5

Bratři a sestry, Joe si dlouho lámal hlavu, co připravit před Vánoci, abychom si pomohli navzájem a celý svět zaplavila na svátky vlna nekonečného štěstí. Vymyslel výhodné balíčky CD a LP GRRRotesky s pánským či dámským tričkem a bonusem: oboustranně potisknutou kartou/posterem A5 s ručně psaným vzkazem od Polyho a podpisy Insanie. Každá karta má svůj unikátní verš/citaci, žádná se neopakuje! Karet bylo natisknutých 100 ks a my jich dostali od vydavatele k dispozici polovinu.

Že už CD/LP či tričko máte? Třeba tímhle výhodným balíčkem rozzáříte sváteční večer pod pichlavým stromkem (nebo jakýkoli jiný večer) některé blízké duši? Můžete vybírat z těchto Joeových balíčků:

LP GRRRotesky + tričko + poster A5
CD GRRRotesky + tričko + poster A5

Náš pocit štěstí nijak neutrpí, pokud si vyberete v našem e-krámku Insania cokoli jiného. Upozorňujeme např. na album  GRRRotesky na kazetách, kterých zůstává už jen pár kusů, a především na nesvatou knihu Kacířův kancionál, jejíž skrytý obsah byl nedávno rozšířen.

A chceme Vám poděkovat za fantastický podzim, který nám nabil baterky na řadu měsíců dopředu! Mezi podzimními akcemi bychom těžko hledali jedinou nepovedenou - a to hlavně díky Vám!

Přejeme Vám o Vánocích splynutí duší z nuly na sto... a uvidíme se naživo zase v novém roce!

Vaše Insania

http://www.insania.cz/eshop/


Publikováno: 23. 11. 2022
Autor: Johan

Fotogalerie