KLADIVO NA PÝCHU

Na tuzemské metalové mapě najdeme minimum aktivních kapel, jejichž kořeny sahají ještě do časů minulého režimu a v následujících desítkách let neprodělaly několik krizí, klinických smrtí, rozpadů či rozkladů. V tomto jsou V.A.R. unikátem. V roce 2014 spolupráce V.A.R: a Pařátu započala vydáním alba „Level 6“ a v následujících letech pokračovala reedicemi a LP vydáním "Level 6". Dostupnost nahrávek V.A.R. v Pařátshopu zkontrolujte ZDE.
Na podzim 2019 přišel čas na realizaci sedmého řadového alba "... Temná", které vyšlo hned ve dvou CD provedeních. Mimo standardního došlo také na dvoudiskovou digipakovou limitku, jež vyjma záznamu koncertu obsahovala i bonusový studiový song „Odpal mě jako raketu“. Ten na vinylové verzi alba "... Temná" nenajdete, dokonce na něm nenajdete ani jednu ze skladeb ze standardní CD verze. Takže zbývá 8 songů rovnoměrně rozdělených na strany A / B :-)

Vinylové provedení alba "... Temná" na gatefoldu Pařát vydá v září letošního roku. Další informace budou brzy následovat.     


Publikováno: 15. 05. 2021
Autor: Johan

Fotogalerie