CÉMURŠÁMUR

V listopadu jsme světu zvěstovali radostnou novinku o druhém albu hudebního telesa NEKOLA - "Lidémoni". Uběhlo pár měsíců a dočkali jsme se i vylisovaných LP desek. Pokud byste měli zájem, napište email na mikasedlinen@seznam.cz nebo info@kachnicka.com, popř. můžete i volat nebo psát SMS/WhatsApp na telefon 739 024 476.
LP vychází jako klasický černý vinyl s přiloženým download kuponem.

"Lidémoni" je název druhého alba kopřivnického hudebního souboru Nekola. Démoni samoty, strachu, smutku ale i prosvítající naděje jsou tématem tohoto alba, které vznikalo od jara 2019 do podzimu 2020 v kopřivnických studiích Konferák, Kachnička Entertainment a Animan.K nahrávání si jádro kapely - Marie Jalůvková (zpěv, basa), Tomáš Kocian (programování a syntezátory) a Michal Burget (syntezátory, klarinet, aerophon) opět přizvalo osvědčené hosty - Toma Neuwertha na bicí, Zbyňka Machetanze na kytary a Martina Galiu na pozoun.

Nekola se postarali o nahrávání a mix, mastering, stejně jako u první nahrávky "Nekologie", svěřili Danu Václavkovi .

Lidémoni vychází digitálně 21.11.2020, následovat bude vinylová edice, která však, díky dlouhým výrobním čekacím lhůtám, bude k dispozici až na jaře 2021.

LP a digitální download si lze předobjednat na této adrese:
 
K poslechu online a případnému nákupu mp3/wav/flac lze použáít i bandcamp kapely:

https://nekola.bandcamp.com/album/lid-moni
 
Nekola děkuje všem, kteří si předplatili vinyl či digitální verzi a pomohli tak kapele s náklady spojenými se vznikem alba, všem hostům a fanouškům za podporu i kritiku. 
"Nad hlavou mraky závodí, chladný vítr stromy čistí a na holých větvích svítí obrysy budoucího listí"....To je ten pravý čas na Lidémony.....
 
Děkujeme za  případné sdílení a šíření této zprávy.
 
Kachnička Entertainment & Nekola
 

Publikováno: 14. 02. 2021
Autor: Bury

Fotogalerie