Nejbližší koncerty
  • 08. 11. 2025Black Metal. PAVIJAn PUB Hradec Králové
  • 08. 11. 2025Punkový večírek s výjimečnou sestavou kapel je tady! Těši...
  • 08. 11. 2025Další ročník Waiting for the Winter je před námi a s ním ...
  • 09. 11. 2025Temný a syrový listopadový večer v podání black metalovýc...
  • 10. 11. 2025Koncert kapel: HEKATON - ancient melodic semi-tech death...
  • 12. 11. 2025YAGODY /Ukrajina/ & MDK Band > 11.12. @ Pod Lampou, Plzeň...
  • 13. 11. 2025Po letošním parádním secret show budíčku na Rock for Peop...
  • 14. 11. 2025Zdravíme METALHEADS!!! Po roce se zase ukážeme v Domažli...
SATAN KLAUS FEST 2025

Neurotoxin. Tak se jmenuje nový singl domažlických rockerů Diagnoza Exitus. Kluci ho pokřtí 3. února v Plzni Pod Lampou. Jako hosty si pozvali skupiny Votchi a The River Of The Lost Souls.

Pro nás to bude skutečně speciální večer, proto budeme rádi, když nás fanoušci podpoří,“ říká baskytarista Václav Brůha. „Letos slavíme 10 let od prvního koncertu kapely, tak to bude takový začátek párty, která vyvrcholí na podzim. Zkrátka a dobře, koukejte dorazit!“

Pražští Votchi patří bezesporu k nejvýraznějším tuzemským hardrockovým kapelám. Ostatně scénu už v minulosti zahřívali takovým legendám, jako jsou Deep Purple či Uriah Heep. „A v žádném případě si ostudu neudělali. Je to špička,“ zdůrazňuje Václav Brůha.

The River Of The Lost Souls je prog-rocková kapela z Českých Budějovic. V sestavě figurují známé osobnosti tuzemského metalového undergroundu, které figurovaly či figurují například v Dark Angels, Vihar, Avenger či Martyrium Christi. Kapela momentálně propaguje debut The Midnight Album, který vyšel u slovenských Metal Age.

Akce začíná ve 20 hodin.

Kontakt: diagnoza.exitus@email.cz


Publikováno: 14. 01. 2018
Autor: Johan

Fotogalerie