Nejbližší koncerty
  • 29. 05. 2025Pamatuješ jak to minule rozsekali brazilci Andralls? A na...
  • 30. 05. 2025Rock'n'roll Oi! Punk kapela The Slads z Philadelphie přij...
  • 30. 05. 2025RISK IT (DE) – Hardcore, Dresden https://riskit.bandcamp...
  • 31. 05. 2025Mělnický výběr je třetí ročník open air hudebního festiva...
  • 31. 05. 2025Camping Sereď, Slovensko
  • 31. 05. 2025MÍSTNÍ FESŤÁK 2025 Místní Fesťák, aka „když nám lejnap...
  • 05. 06. 2025Noise/metal core kapela Wires z Budapešti poprvé v Ostrav...
  • 07. 06. 2025Near Death Experience Fest I. Metalový festival, který...
F.O.B. - Outside The Palace Walls
Vy, co se na vás nedostalo, nezoufejte a kupte si lístek na nově přidaný koncert, který se koná 5. prosince v kostele Panny Marie Sněžné v Olomouci!

Tarja se vydává na „Ave Maria Christmas Tour“, kterým zpestří předvánoční čas v Olomouci. Vůbec poprvé budou mít posluchači v České republice možnost zhlédnout toto jedinečné adventní představení. Legendární Tarja Turunen nás opět přesvědčí o svých kvalitách, ale tentokrát poprvé spolu s adventní atmosférou. Místem konání se stane nádherný a akusticky zajímavý kostel Panny Marie Sněžné, který slibuje jedinečný zážitek!

Část výtěžku bude věnována pro nadační fond Adiuvare, který podporuje studenty ze sociálně slabých rodin.

Neváhejte s koupí lístků, protože kapacita je omezená! Vstupenky za uvedené ceny je možné objednat poštou na dobírku, na stránkách www.mastersofrock.cz, koupit v Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově a v předprodejních sítích Ticket Portal, Ticket Pro a Ticket Art.

  • Sektor A, sezení 1490,-
  • Sektor A, stání přízemí 790,- 
  • Sektor B, sezení 1290,-
  • Sektor B, stání přízemí 690,-

Publikováno: 25. 07. 2015
Autor: Johan