Nejbližší koncerty
  • 12. 02. 2026FINAL DOSE (UK) Zuřivá směs chladné zlovolnosti black ...
  • 13. 02. 2026Pražská stálice české alternativní scény po letech opět m...
  • 13. 02. 2026ROZPOR RozpoR patří už více než 25 let k výrazným hlas...
  • 14. 02. 2026MALLEPHYR - death/black metal https://www.facebook.com/m...
  • 14. 02. 2026Sobotní (ne)valentýnský večer s pomalou, těžkou a psyched...
  • 14. 02. 2026Již tradiční zimní koncert v plzeňské Šeříkovce, na němž ...
  • 15. 02. 2026MARIPOSA NOCTURNA Metal, emo, screamo, hardcore nebo a...
  • 20. 02. 2026Čtvrtý ročník Festivalu Muziq se bude konat 20. – 21. úno...
KAVIAR KAVALIER - +Klinik+
Sebevědomí jim v žádném případě nechybí. A vlastně se ani není čemu divit. Na norskou rockovou smečku Suicide Bombers jsou jen samé skvělé reference. Jejich kytarová a přímočará muzika navazuje na to nejlepší z Kiss či Mötley Crüe, skladby jsou hitové a koncerty pořádně žhavé. Přesvědčit se budete moci 3. dubna v pražském Music City Clubu a o den později ve Zkušebnách Praha.

Suicide Bombers momentálně prezentují novinku The Sex Tapes, která navazuje na tři roky starou desku Criminal Record. Glamová smršť obsahuje všechny ingredience, které žánroví fanoušci milují - sex, chlast a večírky. Zkrátka nefalšovaná exkurze do 80. let.

Akce v Music City Clubu odstartuje ve 20 hodin. Jako první na scénu nastoupí rockoví Codenter, v jejichž čele stojí zpěvačka Eliška Dušková. O hodinu později všechny náročnější posluchače potěší progresivní Deep Stare. Suicide Bombers se na pódium přiřítí ve 22 hodin a předvedou hodinovou show.

O den později norské divočáky doprovodí rockové partičky Battlefield a Straposféra.

Suicide Bombers sami sebe označují za nejvýbušnější rock´n´rollovou kapelu. Tento mejdan byste si neměli nechat ujít! Vstupné je 100 korun a lístky můžete pořídit v předprodeji na GoOut.

ODKAZY:

MUSIC CITY CLUB - https://www.facebook.com/MusicCityClub
SUICIDE BOMBERS - http://www.thesuicidebombers.com/


Publikováno: 27. 02. 2015
Autor: Johan