Nejbližší koncerty
  • 22. 08. 2026ARMAGEDDON OF DECIBELS vol.9 Sobota 22.8.2026 PLZEŇ-Kal...
  • 22. 08. 2026Připravte se na masivní náraz! Druhý ročník Dismalu probě...
  • 29. 08. 2026Čtvrtý ročník metalového festiválku v v Lužné u Rakovníka...
  • 29. 08. 2026GRIND DEAL OPEN AIR - Hudební festival zaměřený především...
  • 02. 09. 2026FOSSILIZATION (death doom metal) Brazílie Everlasting S...
  • 04. 09. 2026Festival extrémního metalu, jehož 7. ročník se bude konat...
  • 05. 09. 2026Šumava Against se vrací už poosmnácté. Jednodenní DIY fes...
  • 12. 09. 2026Nuclear Intervention Fest 5 - 12. 9. 2026 nukleární thras...
KAVIAR KAVALIER: Fetišistický vinyl roku.
Německý časopis Metal Hammer o aktuálním albu BLIND GUARDIAN napsal: „Bude to asi nejlepší deska, kterou kapela kdy stvořila“. Od včerejšího dne si CD kapely „Beyond the Red Mirror“ můžeme poslechnout i my. Desátá studiová nahrávka se do obchodů dostala po nejdelší pauze mezi deskami v celé historii skupiny, která patří mezi nejvlivnější v celém žánru prog / power metalu. A čekání se vyplatilo… Kdo pořízení novinky stále ještě zvažujete, nechte se navnadit trailerem, kterým vás provedou Hansi Kürsch and André Olbrich.
Bardi s novou deskou představili i nového člena. BLIND GUARDIAN jsou tak s příchodem baskytaristy poprvé v historii pětičlennou partou! Oficiálním členem se stal Holanďan Barend Courbois, kterého časopis Guitar Player před deseti lety prohlásil za nejlepšího basáka světa. O zkušenosti muzikanta, který spolupracoval se Zakkem Wyldem, s WHITESNAKE nebo JOURNEY mluví i to, že za svůj život odehrál přes 4000 koncertů a na svět pomohl více než šedesáti deskám.
Teď už si vychutnejte lyrics video k prvnímu singlu z alba „Twilight of the Gods“ a potom - 24. května - show BLIND GUARDIAN v Masters of Rock Café ve Zlíně. Vstupenky na jediný koncert v Česku mizí velice rychle, proto si tu svou objednejte odsud ještě dnes.

Publikováno: 08. 02. 2015
Autor: Johan