KLADIVO NA PÝCHU

9.9. 2015 Praha, Exit-us

Heavy metalový útok v pražském klubu Exit-us! Během svého evropského turné si dají dostavení v Praze dvě heavy metalové party ze Švédska – STEELWING a NOCTUM. Koncert se koná ve středu 9. září od 19:00. Vstupné 250 Kč.

STEELWING (heavy metal, Švédsko)
Mladá pětice ze Stockholmu je na scéně od roku 2009 a hraje klasický, osmdesátkou heavy/speed metal. Klasický heavy metal už hezkých pár let prožívá renesanci a Steelwing jsou u toho. Syrový metal plný melodií, kytarových sól a uječeného vokálu zpěváka Rileye. Steelwing mají na kontě zatím dvě velké desky – „Lord of the Wasteland“ a „Zone of Alienation“ a také jedno EP pojmenované „Roadkill… (or be killed)“. Poctivá dávka old schoolu pro fans Enforcer, Skull Fist nebo Cauldron!
http://steelwingofficial.bigcartel.com/

NOCTUM (heavy-doom, Švédsko)
Tato čtveřice je na scéně taktéž šestým rokem a hudebně vychází z hard rocku sedmdesátých let a klasického heavy metalu. Celá jejich produkce je řádně potemnělá a vlivy Black Sabbath nebo King Diamonda se nedají upřít a jsou jasně slyšitelné. Také Noctum mají na kontě dvě alba – „The Seance“ a „Final Sacrifice“. Letos pak Noctum vydali u Metal Blade Records nový singl „Until Then…Until the End“.
www.noctumofficial.com

O rozjezd večera se postarají tuzemské celky POWER 5 a AMPÉR.

Facebook událost

Zveřejněno: 04. 09. 2015
Přečteno:
3033 x
Autor: Peťan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář