DARK GAMBALLE - Romance panenky a kladiva

28.9. 2014, Písek - klub Pí

Slovenští thrasheři CATASTROFY a další pražské thrash komando KAAR o posledním zářijovém víkendu vyráží na minitour po trase Praha – Plzeň – Písek. Proto opraš svojí zašlou džísku a doraž v neděli 28.9. do klubu Pí v Písku. Start již v 17:00 a konec je plánován na 21:00. Takže výmluvy o ranním vstávání do práce nebo školy nechej doma! Vstup 100 Kč.

CATASTROFY
(thrash metal Bratislava)
http://bandzone.cz/catastrofy
Bratislavská old school thrash banda po necelém roce opět v Písku. Všichni si dobře pamatujeme na jejich nařvaný a energický thrashing, kterým nás uzemnili loni na Thrash Nightmare. Tentokrát se můžeme znovu těšit na poctivou starou školu ve slovenštině. A možná zazní i nějaké nové vály. Na malém pódiu a o to intenzivněji! Mosh!

KAAR (thrash metal Praha)
http://bandzone.cz/kaar
Čtveřice z Prahy taktéž po roce v Písku. Do Píčka přivezou i nový materiál v podobě novotou vonícího EP „Choroby vaší doby“. KAAR valí klasický osmdesátkový thrash metal načichlý punkem. Špinavé, syrové a zatraceně rychlé.

KAOSQUAD (death/grind Blatná/Písek)
http://bandzone.cz/kaosquad
Alko death-grind trio představuje špičku tuzemského old school grindcoru. Pokud máte rádi NAPALM DEATH, TERRORIZER a REPULSION, pak Vás KAOSQUAD zaručeně smetou. Brutální a nekompromisní death/grind masakr v té nejryzejší podobě!

Zveřejněno: 23. 09. 2014
Přečteno:
3037 x
Autor: Peťan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář