Nejbližší koncerty
  • 26. 09. 2020Selfexile, Narcoleptic, Ytivarg, Shampoon Killer, Incarna...
  • 26. 09. 2020Farářova sluj / Orthodox club Vystoupí: ETERNAL EVIL - bl...
  • 26. 09. 2020Hrají: ZNOUZECTNOST ( Plzeň ), NAŠROT ( Havl. Brod ), ATO...
  • 26. 09. 2020Po vydařeném letním blackmetalovém večírku jsme se rozhod...
  • 27. 09. 2020Koncert skupin POWER 5, MY PUSE a THE PANT. Akce je v ned...
  • 03. 10. 2020Hrají: XIII. STOLETÍ ( Jihlava ), STOKER ( Brno ), KELWIN...
  • 09. 10. 2020Hrají: VISION DAYS ( Brněnec ), ZPUTNIK ( Praha ), DRIÁK ...
  • 17. 10. 2020Farářova sluj / Orthodox club Vystoupí: VIOLENTOR - infe...
TRNY & ŽILETKY "Podměstí"

11.3.2014, Praha - Incheba Aréna

Nizozemská metalová hvězda ovládla 11. března Incheba Arénu. Jako předkapela byla vybrána kapela FREE FALL (cz). WITHIN TEMPTATION přijeli představit českému publiku do Prahy svou novou desku „Hydra“. Musím se přiznat, že po desce „The Unforgiving“, která se od metalu dost odklonila k popu, jsem z nového alba WT měla celkem strach, ale nové písničky i celá show mě opravdu překvapily a nadchly!


Samozřejmě, Sharon den Adel vypadá pořád naprosto úžasně a má výborný hlas, který leckoho dokáže posadit na zadek, ale i zajímavá projekce dodala show výbornou atmosféru. Kromě klasik „Ice Queen“, „Stand My Ground“ (kterou Sharon srdečně věnovala celé Praze), „Jillian (I´d Give My Heart)“, „See Who I Am“, „The Cross“, zazněly i písně z „The Unforgiving“: „Shot in the Dark“, „Faster“, „In the middle of Night a Fire and Ice“. Z nového alba kapela představila píseň „Lets Us Burn“, „Silver Moonlight“, „Edge of the World“, „Tell Me Why“, výborný duet s Tarjnou Turunen (která byla bohužel jen na promítacím plátně) „Paradise (What About Us?)“, ale také duety „Dangerous“ a „And We Run“.


Večer gradoval Sharoniným nejoblíbenějším coverem od Lany Del Ray „Summertime Sadness“, pak výbornou peckou „What Have You Done“, u které spousta z přítomných čekala, že se na pódiu objeví Keith Caputo, který se ovšem také jako další zpěváci z duetů zúčastnil jen virtuálně na videu. Celý večer byl stylově zakončen „Mother Earth“.


Další fotky najdete zde.
Zveřejněno: 21. 03. 2014
Přečteno:
2866 x
Autor: Seanínel | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář