Nejbližší koncerty
  • 02. 12. 2023ERUPTION, speed-power-thrash - Slovinsko Eruption je thr...
  • 03. 12. 2023ADAM BOMB (USA) - Joint Tour 2023 V rámci svého aktuální...
  • 08. 12. 2023Brigada Flores Magon (fr), Fontanelle (de)
  • 08. 12. 2023Gray Contrast (de) & Balkan Party Band & Smorbrod @ Vánoč...
  • 09. 12. 2023Jedna z posledních akcí ve Farářově sluji! Podruhé v rela...
  • 12. 12. 2023Jeden z otců – zakladatelů metalového stylu NWOBHM (Nová ...
  • 15. 12. 2023KRAANIUM (NOR) Ze země black metalu, Norska, k nám míří ...
  • 16. 12. 2023Sobotní adventní večer a k němu patří samozřejmě black ...
TRNY& ŽILETKY Třetí hlas

Aktuální informace k nadcházejícímu turné, aktuální seznam zastávek, povídání o kapelách které na tour jedou, co představí, co od tour očekávají atd.

NEGLECTED FIELDS TOUR 2004

www.nftour2004.wz.cz

16.9. POLAND - (Chelm - No Mercy Club) + DRACO HYPNALIS

17.9. SLOVAKIA (Bratislava - KD Dubravka, 18:00) + DRACO HYPNALIS, SCENERY, ABSURD CONFLICT

18.9. SLOVAKIA (Rimavska Sobota - DK Tomašová,18:30) +  DRACO HYPNALIS, , SCENERY, ABSURD CONFLICT,PORTIKUS, MIZAR

19.9. SLOVAKIA (Banska Bystrica - Papuča club,18:00 ) +  DRACO HYPNALIS,  SCENERY, ABSURD CONFLICT

20.9. SLOVAKIA (Kosice - Butterfly club/Jumbo centre, 18:30 ) +  DRACO HYPNALIS, SCENERY, NOSTRUM

21.9. SLOVAKIA (Velky Krtis - Martiner pub, 18:00) +  DRACO HYPNALIS, SCENERY, MIDNIGHTSCREAM

23.9. HUNGARY (Budapest - RedHole Club ) +  PORTIKUS, DRACO HYPNALIS  or  SCENERY, local support (2)

24.9. AUSTRIA (Vienna - Monastery club, 20:00) + DRACO HYPNALIS, SCENERY, SEEDS OF SORROW

25.9. GERMANY (Pestbaracke club, Eisenhüttenstadt near Frankfurt/Oder) + DRACO HYPNALIS, MONASTERY (Pl)

26.9. GERMANY - DAY OFF

27.9. CZECH (Zabreh na Morave - Rafanda, 20:00) +  ABSURD CONFLICT, DRACO  HYPNALIS, SCENERY

28.9. CZECH (Brno - MV club, 18:00 ) + ABSURD CONFLICT, DRACO HYPNALIS, , SCENERY

29.9. CZECH (Prague - KD OPATOV, 19:00) + DRACO HYPNALIS, SCENERY, INFLAMATORY

30.9.  CZECH (Boskovice - Sklepy, 19:00) + ABSURD CONFLICT, DRACO HYPNALIS

1.10. POLAND (Warsaw - Progresja Club, 17:00) +  ABSURD CONFLICT, SCENERY,  PORTIKUS,  ANTROHIA RED SUN (Pl)

2.10.  LITHUANIA (Vilnius - Mulen Ruzhas, 18:00) +ABSURD CONFLICT, PORTIKUS, KIELWATER(Vilnius), KATEDRA(Vilnius)

3.10. LATVIA (Riga - Kabata club) +  ABSURD CONFLICT), PORTIKUS

NEGLECTED FIELDS

www.neglectedfields.lv

Na turné představíme 7 nových skladeb, které budeme různě kombinovat, takže co vystoupení, to originál. Některé budou instrumentálky, přeci jen nechceme, aby vše znělo stejně jako z CD. 22.října jdeme do studia ASTIA ve Finsku nahrát bicí, zbytek budeme dělat v Lotyšsku a vše v prosinci smícháme ve studiu FINNVOX. Album bude produkovat TT Oskala, což je producent Tiamatu a Him, takže budeme hozeni do škatulky love-technical death metal, haha. Zatím se neví, kdo nové CD vydá, necháme se překvapit.

DRACO HYPNALIS

www.pulsarlight.net

V první polovině letošního roku jsme se věnovali především dotváření nových songů,pro připravované druhé CD /měli bychom ho nahrávat někdy na jaře 2005/. Avšak díky našim neživým členům kapely /synťák + automat/ je tento proces časově o cosi náročnější. K naší nelibosti se nám proto nepodařilo uvést jednu z již dříve hotových skladeb do stavu, ve kterém by ji bylo možno prezentovat na konceretech.

Materiál na tour je sestaven trochu jako průřez tvorbou D.H., ale větší prostor je věnován novějším skladbám. Z našeho prvního počinu "Nobleness Of The Storm-Gatherer" už hrajeme pouze song "Of Doves, Falcons And Souldust". V repertoáru tedy převažují skladby z debut CD "Weavers Of Unrest", spolu s těmi,které chystáme na další studiový počin. Celková hrací doba je asi 50 minut, vždy ale záleží na pořadatelích konkrétního koncertu, jaký hrací prostor nám dají.

Již od prvních počátků plánování toho turné /tedy někdy rok nazpět/, byla pro nás takováto akce obrovskou výzvou. Chápeme ji jako nemalou zkušenost a také velkou možnost prezentovat naši tvorbu nejen doma,ale i u sousedů. V našich končinách přeci nebývá pravidlem, aby se kapele naskytla možnost hrát souvislejší "šňůru" koncertů a navíc v různých zemích střední Evropy.

Na druhou stranu je to pro nás i nemalá zodpovědnost, protože v zahraničí se automaticky staneme takovými reprezentanty našeho států - lépe řečeno, naší metalové scény. Proto se budeme vždy snažit podat co nejlepší výkon, abychom nezklamali ani posluchače, ani sami sebe.Snad se nám to podaří.

A pevně věřím, že se to podaří i všem kapelám - NEGLECTED FIELDS, SCENERY, ABSURD CONFLICT, PORTIKUS - zúčastněným na tomto turné. Vždyť už jenom jejich jména v sobě ukrývají záruku kvalitní metalové hudby, takže doufám, že takto sestavené mour se stane pozitivním impulzem pro fans, kteří navštíví jednotlivé koncerty a takto podpoří zajímavou metalovou muziku.

ABSURD CONFLICT

www.absurdconflict.com

Po trapasu v televizi jsme se rozhodli neodrazovat dále fanoušky a skrýt své tváře před veřejností až do vypuknutí turné a to tak, že nejlépe ve zkušebně. Ostatně bylo žádoucí dopilovat nový materiál. Aktuální skladatelské rozpoložení kapely mapuje schizofrenická novinka "No Solution Equation", které bezpochyby nebudete ušetřeni! Tour takovéhoto rozsahu s NEGLECTED FIELDS v čele je pro nás samozřejmě velkou událostí a velkou výzvou tím spíš, že s touto kapelou jsme měli možnost už podobnou šňůru podniknout loni. Právě fakt, že se vracíme na několik známých míst, obzvláště na Slovensku, kde se nám vždycky dostalo vřelých reakcí, nás popohnal k tomu, abychom trochu inovovali svůj tracklist, takže kromě materiálu z loňského proma a pár starých věcí z opice uslyšíte i skladby, které na loňském tour nezazněly a kromě novinek máme přichystáno ještě další překvapení! Jinak zdravím všechny hrající i organizující nadšence spolupodílející se na této na naše poměry monstrózní akci a věřím, že vše zdárně vyjde! THRRRRRASH!

SCENERY

http://web.redbox.cz/scenery

Hlavní věcí ale zůstává, že se budeme prezentovat většinou skladbami z aktuálního CD Philosophy of Ages, i když není vyloučeno že zazní i nějaké ty starší skladby.Co se propagačního materiálu týče tak jsme nechali dotisknout asi 30 trik s tím to aktuálním motivem F.o.A. a samozřejmě i CD ty budou k dispozici  i ty starší t.j. The drowning... !!! Další důležitá věc je, že se nám podařilo sehnat druhého kytaristu, kterým není nikdo jiný než dnes již bývalý člen kapely Godlees truth Mišák, což znamená že část tour t.j koncerty v ČR + jednu akci v Polsku ( Warsava) odehraje již s námi !!! No a jelikož letos máme 10té výročí fungování Scenery na metalové scéně chystáme právě 27.9.04 v Zábřeze na Moravě což je jeden z koncertů tour takovou oslavičku. Měla by se tam objevit většina lidí která s námi nějak úzce spolupracovala a dokonce odehrajeme asi tři skladby v úplně původní sestavě s kytaristou KeKim. Dále bude zajištěna i videoprojekce a koncert se bude snímán zhruba 5ti kamerami a tento pořízený materiálu bude posléze vydán jako vzpomínkové DVD.Pro fans chystáme k tomuto výročí nějaké věcné ceny a určité slevy které mohou uplatnit  při návštěvě tohoto koncertu ale i po něm !!! Tak že si myslím, že se bude určitě na co koukat !!!

PORTIKUS

www.portikus.sk

Sme velmi radi, ze sa zucastnime na tak skvelej akcii akou je Neglecetd Fields tour 2004. Je to pre nas velka prilezitost predstavit sa pretoze sme este neznama kapela. Predstavime skladby ktore by sme chceli tento rok nahrat na nase prve CD. Myslime, ze najlepsie bude ked si nas pridete pozriet a urobit si o nas vlastny nazor.


Zveřejněno: 16. 09. 2004
Přečteno:
3422 x
Autor: Márty | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář