Nejbližší koncerty
  • 15. 06. 2024Vyplujte s DRAD DANIELS na Vltavu a zažijte jedinečné kon...
  • 15. 06. 2024Legenda kalifornské hardcore scény Downset přijíždí poprv...
  • 16. 06. 2024DOWNSET. ( USA ) Legendární hardcore kapela z Los Angele...
  • 19. 06. 2024Trap metalová senzace z USA Dropout Kings přijíždí poprvé...
  • 19. 06. 2024WAYFARER (USA) + DREADNOUGHT (USA)
  • 25. 06. 2024Black metalová mašina HULDER z USA vyráží na své "VERSES ...
  • 27. 06. 2024CELESTE (FR) + SLAŤ
  • 29. 06. 2024ANTITREND OPEN AIR FESTIVAL 2024: STILLBIRTH (DE) FLESH...
Apocalyptic Form Of Death - Metal Festival

CENT - Parní lokomotiva Demo CD-R - 2004 - selfrelease

Tohle lze omluvit jedině věkem ?hudebníků?, protože jestli jim je víc než 16 let, tak bych chtěl mít jejich odvahu. Odvahu tenhle otřesnej materiál pustit mezi lidi. To, co je vypáleno ve drážkách nebodého cédéerka se může líbit snad jen úplně nekritickejm kámošům. Ale abych nekritizoval bez poukázání na slabiny téhle podle mě slabiny, tak trochu konkrétněji.

Obal: ještě jde, je z tiskárny na pěkným tvrdým papíře ? obrázek lokomotivy vpředu, sestava, seznam skladeb ? chybí fotky a texty (těm je ale bez problémů /nanaštěstí/ rozumět).

Hudba: jednoduchý, většinou hodně pomalý monotónní rock ? bigbít, bez nápadu.

Instrumentální výkony: za uši mě tahá nejvíc bicmen, resp. jeho nemohoucnost, ale ostatní se mu zdařile blíží. Zpěv je falešnej, basa a doprovodná kytara bez nápadu, snad jen sólová kytara chvilkama předvede zajímavější motiv.

Zvuk: strašnej ? horší jsem naposled slyšel asi za komančů, když jsme si množili kazety s nahrávkama koncertů přes mikrofon příšernýko magneťáku.

Texty: to nejhorší nakonec, jak jsem psal, je jim naneštěstí rozumět, jsou v jazyce českém a snaha o rýmy na mě působí dětinsky.

Vůbec netuším, kam by s touhle produkcí mohli Centi vylézt před lidi. Před 15 lety by je vyhnali z každýho vesnickýho sálu, ve kterým se konaly zábavy. Tancovačkovej bigbít kdejaký okresní kapely je proti tomuhle dílu skvost. A já to jdu vypnout, páč toho mám dost.

Abych zjistil věk členů kapely, juknul jsem na jejich webovou stránku ? oni existují od roku 1981!!! A tehdy jim bylo těch šestnáct ? nevím co k tomu dodat.

čas: 38:41


Zveřejněno: 27. 04. 2004
Přečteno:
3569 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář