TRNY& ŽILETKY Třetí hlas

9. 12. 2022, Praha - Strahov 007

FB event

WHORESNATION (fra)
GRIDE (cz)
CONTROLLED EXISTENCE (sk/cz)

Poslední návštěvníci muzea mumií v mexickém městečku Guanajuato odešli. Místní zřízenec Juan Humberto López zamával skupince odjíždějících amerických turistů, vypnul světlo ve foyer a tak jako každý večer se přesunul do levého křídla bez oken. Z náprsní kapsičky vytáhl drobný klíč, otevřel skleněnou vitrínu a láskyplně se usmál. Tři vysušené mumie s otevřenými ústy mu úsměv neopětovaly, ale to Juanovi nevadí. Vezme si jejich úsměv sám.

Nepravidelný grindový festival KINDER GRINDER se vrací do Prahy a to v komornější, chcete-li intimnější verzi. Ustupme tentokrát od slova festival, bylo by to se třemi kapelami v line-upu, přeci jen trochu troufalé, ale zase skromnost stranou, jsou tam samé pecky.

Francouzští WHORESNATION mají venku novou desku "Dearth", se kterou stihli už letos projet severní Ameriku, včetně zářezu na posledním Maryland Deathfestu a kterou představí Evropě v rámci svého prosincového headline turné. Momentálně se jedná bez nadsázky o jednu z nejživějších a nejenergičtějších kapel, kterou se starý kontinent může pochlubit. 
Jihočeští GRIDE si nás jako obvykle přijedou namazat na celozrný rohlík. V jaké sestavě? Nechme se překvapit! Pilné Jihočechy jste již měli možnost  vidět v minulosti naživo jak v pěti, čtyřech, tak i ve třech, či dokonce dvou lidech a vždycky bez výjimky se jednalo o nehorázný diktát. Hardcore a grindcore v avantgardním objetí dává kapele vlastní ksicht už dlouhá léta a věřme, že dlouhá léta stále bude.
Českoslovenští CONTROLLED EXISTENCE budou mít tradičně krátký, zato výživný set. Kapela prošla v posledních letech několika radikálními změnami v sestavě, tou nejdůležitější byl odchod vokalistky Luby, kterou u mikrofonu vystřídal Attila (taktéž Needful Things) a kytary se chopil Radek, souběžně aktivní v Decultivate. 

 V rámci KINDER GRINDER Volume 8 bude metronom jen stěží stíhat a my se jen bojíme, aby nebyla vážně narušena statika Petřínské věže, protože to by byl opravdu průser! 

vlezné: na místě 290 czk
předprodej: 250 czk (piš na neonarcis@seznam.cz)

----

WHORESNATION:

FB: https://www.facebook.com/vvhoresnation
INT: https://www.instagram.com/whoresnationgrindcore/
BC: https://whoresnation.bandcamp.com/
YOU: https://www.youtube.com/watch?v=qO079zdHEVE

GRIDE:

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063645189319
BC: https://gride.bandcamp.com/
YOU: https://www.youtube.com/watch?v=FkPH5yEZE3c

CONTROLLED EXISTENCE:

FB:  https://www.facebook.com/controlledexistence
BC: https://controlledexistence.bandcamp.com/
YOU: https://www.youtube.com/watch?v=uPs5ulnTaVA
 


Zveřejněno: 20. 02. 2021
Přečteno:
295 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář