INSANIA

3. 12. 2021, Písek – Divadlo Pod Čarou

Ačkoliv bychom akci mohli uskutečnit i se současnými nařízeními, rozhodli jsme se ji z několika důvodů zrušit. Tím prvním je covid ve dvou kapelách z line-upu, druhým nařízený konec akce ve 22:00 (při 5 kapelách je to v pátek logisticky těžko realizovatelné) a třetím důvodem je to, že už nemáme sílu v tak krátkém čase nahrazovat vypadnuvší kapely novými a zorganizovat tak akci v klidu a na jistotu. Vámi zakoupené vstupenky budou v nejbližších dnech refundovány. Akce Burial in Sand se určitě vrátí, ale v tuto chvíli neumíme říct, kdy tomu tak bude. Děkujeme za pochopení. Uvidíme se v lepších časech, věřme v březnový Heavy Metal Thunder festival vol. II

PS: V pátek 3.12. půjdeme v 17:00 do Divadla Pod Čarou. Hrát se sice nebude, ale moc rádi vás uvidíme, v klidu pokecáme a dáme si společně pivo!

 

Počasí však když se změní a hustá masa ohromných šedých mraků zakryje úsměv slunce, tomuto městu vydere se z útrob první táhlý sten. Smrt... Žalostný čas adventní rozčísne hmatatelné zlo, všudypřítomný hnilobný zápach a neprostupná temnota. Rituál oslavující tradiční odnože black, death a doom metalu je nachystán na první prosincový pátek 3.12. na malou scénu Divadla Pod Čarou. Kapacita je striktně omezena na pouhých 100 vstupenek. Pohřeb v Písku přichází...

Harmonogram:

18:00 start
19:00 KAOSQUAD
20:00 BAHRATAL
21:00 BETON
22:00 CHLAD
23:00 BOHEMYST


BOHEMYST / black, death

Nové jméno, staré pořádky. Ex-členové AVENGER, MASTER´S HAMMER, atd. vyučují s čerstvým diplomem 10/10 v kapse. Čerň a smrt!

CHLAD / doom

Pomalé, temné, majestátní… a stále poměrně nové jméno na české scéně. Nikam se nehrnou, jen si vás pomalu omotají kolem prstu a pak… zkáza!

BETON / death

Zatraceně nakažlivý death metal severské školy. To vše zaobaleno do crustového odéru, který kapele zůstal z rané éry. Doporučuje deset Van Drunenů z deseti!

BAHRATAL / black

Kult násilí a smrti v obrozené sestavě. Nekompromisní raw black metal s punkovými výjezdy a zabijáckou show. Tady nebude kam uhnout. Lágry všem!

KAOSQUAD / old school death/grind

Chorobný staroškolský death/grind ála ranní TERRORIZER, REPULSION nebo NAPALM DEATH. Pravděpodobně nejlepší tuzemská kapela tohoto ranku po dlouhých letech v Písku. Zazní i nové vály z připravované desky. Vražda!

Vstupenky (pouze 100 ks)

Více info

 


Zveřejněno: 07. 11. 2020
Přečteno:
230 x
Autor: Peťan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář