SELFEXILE

16. 6. 2020, Praha - Underdogs'

V úterý 16. června zahrají ve smíchovském Underdogs' ikony moravské sludge metalové scény GOSPEL OF THE FUTURE, mezi jejichž fanoušky prý patří i Stephen a Greg ze Sunn O))). Kapela se po vydání druhé desky The Eclipse (2010, Epidemie Records) rozpadla, a zlomila tak nejedno temnotou tepající srdce. Loni se po dlouhé odmlce vrátili na scénu v pozměněné sestavě. Zůstal Aleš Meduna (bicí) a Jirka “Ultrazvuk” Spurný (kytara, zpěv). Nově se přidal s baskytarou dříve hostující člen Jirka Kos (mj. Repelent SS) a Lukáš “Benny” Benešovský (kytara). Jeden z loňských comebackových koncertů proběhl i v Underdogs' v rámci festivalu extrémní muziky Eternal Noise Misery. Po roce se tak Gospel Of The Future vrací zpět a slibují I nový materiál. Že by předzvěst nové desky?

Společně s Gospel Of The Future zahrají jihočeští TOSIRO, kteří fungují pod křídly budějovického nezávislého labelu a kolektivu NAAB (Noise Assault Agency Budweiss). Vznikli ze screamo ostatků H.A.T.E., postupně jak jim tuhla v žilách krev, změnili název na Tosiro a přes emocore dospěli až k pořádně hutnému sludge-doomu, důkazem budiž loňské album Postila.

Lístky jsou k zakoupení na GoOut.net za 180 Kč. Případné zbylé vstupenky budu k dispozici na místě za stejnou cenu. Kapacita bude upravena podle aktuálních omezení. 

Info o akci:
Gospel Of The Future & Tosiro
úterý, 16. června 2020
Underdogs', Praha
FB událost
pořadatel: kolektiv Underdogs' & Fluff Fest
předprodej
 


Zveřejněno: 03. 11. 2019
Přečteno:
446 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář