Asmodeus

6. 5. 2019, Písek - Divadlo Pod Čarou (malá scéna)

Bleeding the Priest!!! Máme pro vás další porci metalové exotiky. Vůbec poprvé dorazí do Česka kultovní death/thrash maniaci VOMITOR z Austrálie! Kapela hraje 20 let, vydala čtyři desky a přísahá na chorobný mix prohnilého old school death/thrash metalu! Na jejich evropském turné je doprovodí klasický death metal z Itálie PERFIDIOUS! Nesvatá mše přichází v pondělí!!!

Start: 18:30 Konec: 21:00
Klub: PÍSEK – Divadlo Pod Čarou (malá scéna)
Vstup: 250 Kč

Kapely:

Vomitor (old school death/thrash metal, Australia)
Bandcamp
Zlo, nenávist, nukleární teror, smrt a hlavně poctivý death/thrash metal, začalo toto australské komando rozsévat již v roce 1999. O tři roky později vydali VOMITOR svou první a dnes již kultovní desku „Bleeding the Priest“. Od tohoto okamžiku se kapela stala známou v celosvětovém undergroundovém měřítku. Následně kapela vydala několik dalších nahrávek, z nichž vynikají tři velké desky „Devils Poison“ (2010), „The Escalation“ (2012) a nejnovější „Pestilent Death“, která vyšla loni u amerického labelu Hells Headbangers records. VOMITOR jsou předními představiteli australské metalového scény. Důkazem je jejich koncertování po celém světě a na underground poměrně široká fanouškovská základna. Samotná produkce kapely se pohybuje na pomezí 80´death a thrash metalu, přičemž jednotlivým skladbám nechybí ani nádech starého dřevního black metalu. Členové VOMITOR jsou známí také z formací Portal, Gopel of the Horns nebo Bestial Warlust. Pokud jste fanoušci kapel jako Bathory, Sodom, Sadistik Exekution nebo Blasphemy, je první návštěva této australské klasiky vaší povinností! 666!

PERFIDIOUS (death metal, Italy)
Bandcamp
Společnost Australanům na této části evropského turné budou dělat italští smrtonoši PERFIDIOUS z Milána. Tato čtveřice se dala dohromady v roce 2014 a od té doby stihla vydat EP „Cursing the Nazarene“ (2015) a především velké album „Malevolent Martyrdom“ (2017). Také jejich členové prošli celou řadou zajímavých italských kapel a v PERFIDIOUS drtí tradiční death metal americké školy. Jestli máte rádi legendy Deicide, Morgoth, Monstrosity a rané Morbid Angel a Suffocation, nebudete zklamáni!

Další informace na webu a Facebooku


Zveřejněno: 10. 12. 2018
Přečteno:
2966 x
Autor: Peťan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář