Legendární metalová akce, která se po ukončení činnosti klubu Marty´s stáhla do menších prostor, se opět vrací na velké pódium. Letos se na přehlídku tvrdě metalových kapel budete moc vydat do větších prostor českobudějovické Gerbery.
IFA party se vždy koná mezi svátky a letos tomu nebude jinak. Pozvání letos přijaly kapely AGONY, YTIVARG, BUT, 1000 BOMBS a Mater MATER MONSTIFERA. Roli head-linera letos na sebe bere slovenský revival legendárních DEATH. „Nejsem zrovna velký fanda všelijakých revivalů, ale v případě kapely DEATH, která je mi velkou srdeční záležitostí a už léta nehraje, revival vítám a moc se na něj těším. Klukům to hraje skvěle,“ říká organizátor koncertu Ifa.
Fanoušci se také mohou těšit na navrátivší se kapelu AGONY, kterou její frontman oprášil po letech hibernace. I YTIVARG sebou nese sílu návratů, neboť tato kapela byla u ledu po celou dobu, co její hlavní aktér – FC oslňoval fanynky v ISACAARUM. Nyní se zabydluje na scéně se svým dávným projektem a začíná od píky.
IFA party letos slibuje báječnou podívanou, tak si datum 29. 12. zapište do kalendáře a přijďte se podívat na malé obrození tradičního metalového svátku.