Nejbližší koncerty
  • 02. 12. 2023ERUPTION, speed-power-thrash - Slovinsko Eruption je thr...
  • 03. 12. 2023ADAM BOMB (USA) - Joint Tour 2023 V rámci svého aktuální...
  • 08. 12. 2023Brigada Flores Magon (fr), Fontanelle (de)
  • 08. 12. 2023Gray Contrast (de) & Balkan Party Band & Smorbrod @ Vánoč...
  • 09. 12. 2023Jedna z posledních akcí ve Farářově sluji! Podruhé v rela...
  • 12. 12. 2023Jeden z otců – zakladatelů metalového stylu NWOBHM (Nová ...
  • 15. 12. 2023KRAANIUM (NOR) Ze země black metalu, Norska, k nám míří ...
  • 16. 12. 2023Sobotní adventní večer a k němu patří samozřejmě black ...
MORTIFILIA : Infernální deathmetalové album nyní jako velkolepé elpé

Obscene Extreme Festival představuje další kapely pro rok 2024 - KANDARIVAS, DISTASTE, WILL COPE, MASS WORSHIP.

GRINDOVÍ HRUDNÍ CHIRURGOVÉ KANDARIVAS Z TOKIA, VYZBROJENÍ BUBNY TAIKO, ROZTRHAJÍ PÓDIUM OEF NA KUSY!!! Vznikli v roce 2015 a jejich název je odvozen od jejich rodného města Kanda City v srdci starého Tokia. KANDARIVAS vydali dvě alba a nespočet singlů a splitek, čímž zanechali výraznou stopu v celé japonské grindcorové scéně. V čele s vrchním hrudním chirurgem Tomokim mixují klasický blastový atak s tradičními bubny taiko a nezaměnitelnou atmosférou japonského folklóru. KANDARIVAS jsou svého druhu jedinečnou kapelou se svěžím zvukem a unikátním stylem.
Pokud bychom je chtěli k něčemu přirovnat, tak bychom asi smíchali Terrorizer, Macabre a Unholy Grave. Ale KANDARIVAS jsou natolik svébytnou bestií, že je třeba je poslechnout a vidět, abyste uvěřili! Vůbec první show v Evropě!!!

DEATH GRIND MASAKR NA PLNÝ PLYN!!! Další bandou pro výroční Obscene Extreme festival, kterou vám představíme, jsou rakouští vysoko oktanoví grindeři DISTASTE!!! Banda, která si prošla kus cesty a od roku 2000 zrají jako víno. Jejich mix death grindu je hraný v pekelné rychlosti s kosti drtícím zvukem, ale borci přesně ví, i kdy zvolnit a pustit do toho jejich brutálního lomozu řádnou dávku melodie.
Na cestě je jejich nová deska „Der Erbtraeger und das Fleisch“, která vyjde v říjnu u německých F.D.A. Records a která nás jistě semele jako zrnka v kafemlýnku!!! Stejně tak jako jejich show na OEF. Tady se pojede na plný plyn!!!

HRUBÝ TLAK POWERVIOLENCE KLADIVA!!! Prvním zástupcem pobaltské Litvy na Obscene Extreme se stávají WILL COPE!!! A to ne ledajakým, protože tento extrém se v Pobaltí moc nehraje a styl, který si toto trio vybralo, je v jejich podání opravdu plný zvratů a maximální porce tlaku a energie z toho nejlepšího, co powerviolence nabízí!!! WILL COPE vznikli jako duo v roce 2020, ale brzy se k nim jako vokalista přidal Kiras, známá to osoba v pobaltských grindcorových kruzích.
Takto WILL COPE nahráli album "An Attempt" a split s Harmer. Rozhodně tyto nahrávky zkuste, budete stát s otevřenou hubou, jako my!!! WILL COPE makají na další desce, ze které určitě uslyšíme věci i na jejich vůbec prvním vystoupení na OEF!!! Stop and Go powerviolence... oh yes!!!

SMRTELNÁ APOKALYPSA ZE SEVERU!!! MASS WORSHIP!!! Další akvizice z mrtvolných stínů Skandinávie. Tady máme co do činění s unikátním a destruktivním death metalem. Kapelou, o které se v poslední době v undergroundu hodně mluví. Aby taky ne, když obě alba, která MASS WORSHIP nahrál, vydali slovutní Century Media Records. Tento buldozer death metalových riffů a těžkých apokalyptických beatů s kytarovým soundem, který je pro Švédsko víc než typický, vám utrhne hlavu!!!
MASS WORSHIP si na Obscene Extreme festivalu odbyde svojí premiéru a uvidíme, co zbyde z Bojiště po nájezdu této drtící destrukce!!!

OBSCENE EXTREME 2024 - 25th anniversary

Trutnov - Czech republic

July 3.-7. 2024

FB event: https://www.facebook.com/events/980427043277756

••• We are the OEF. Outside All Boundaries. Forever. •••

Follow us l Sleduj nás:

www.obsceneextreme.cz

https://store.obsceneextreme.cz

www.instagram.com/obsceneextreme

www.youtube.com/user/ObsceneExtremeFest

 


Publikováno: 25. 09. 2023
Autor: Bury

Fotogalerie