CÉMURŠÁMUR

Obscene Extreme Festival zveřejnil další kapely, které se zůčastní letošního ročníku.

EXTREMNÍ CHUŤ GRINDOVÉ OMÁČKY!!! Vítejte v kuchyni AFTERCOME!!! V pekelné kuchyni, kde se vaří velmi chutný mišmaš hardcore, grindcore s dalšími ostrými metalovými příchutěmi. Trio známých a zdatných kuchařů, pocházejících z našeho capitolu, v čele se šéfkuchařem srbského původu, už má na kontě obrovské zkušenosti s vařením ve spoustě jiných kuchyní a provozů!!! AFTERCOME se těší, že vám uvaří i na Obscene Extreme a my jim tu nálož skvělého veganského jídla rádi sežereme!!! Tady se vaří lépe než u Pohlreicha!!!

VÝRAZNÁ DÁVKA EXTRÉMNÍHO ŠÍLENSTVÍ!!! V extrémně hudebním světě, čím dál tím více ceněná banda LYCANTHROPHY, je dalším parádním úlovkem pro OEF 2021!!! Nečekejte žádné pomalé a srozumitelné hudební nuance, ale bezhlavou, agresivní jízdu, která skvěle funguje hlavně naživo!!! Rachotící zboostrovaná basa, kytary na pomezí zběsilého thrashe a punku znásilněného hácéčkem na steroidech a bicí ignorující jakékoliv rytmické struktury. Kromě těch zběsilých. To jsou čeští LYCANTHROPHY v plné palbě!!!

ČAS NA GRINCOREOVOU HISTORII!!! Opravdová legenda!!! Je to až k neuvěření, ale podařilo se nám pozvat kapelu, o které jsme si mysleli, že už nikdy nebudeme mít šanci vidět naživo. Polské grindery SCHISMOPATHIC!!! Kapela, která je označována za první východoevropskou grindcore kapelu s kořeny v roce 1987!!! Určitě spousta z vás zná jejich legendární demokazetu „Kharkharamaphatic Regurgitator“, která je opravdu drtící a kterou označují i legendy polské grindové scény za něco, co je v dávných časech ovlivnilo a formovalo!!! SCHISMOPATHIC se v roce 1991 rozešli, ale dali se před časem zpátky dohromady ve skoro originální sestavě, aby nakopli ten starý stroj, který má ovšem velmi daleko do toho, aby zkorodoval!!! Důkazem budiž jejich nová drtící fošna "The Human Legacy". A OEF bude první koncert SCHISMOPATHIC po jejich reunionu!!! Oslava grindcore!!!

Facebook

Web

 

 


Publikováno: 21. 06. 2021
Autor: Bury

Fotogalerie