TELEPATIE

Poprvé v historii Pařátu se na jeho titulní straně objevuje jedna kapela podruhé. Ale uznejte, že SATYRICON si to zaslouží za svůj přínos metalové scéně v uplynulých desetiletích. Příští měsíc se dočkáme reedice prvních dvou alb SATYRICON, proto je titulní rozhovor s Frostem především plný vzpomínek dotyčného na devadesátá léta v norském black metalu.  

Proti proudu času se vrátíme také s CANNIBAL CORPSE, protože v červnu uplyne 30 let od vydání alba "Butchered At Birth", nebo s DEMENTOR, jejichž reedice zásadního alba "Kill The Thought On Christ" je na spadnutí.   
Zatímco SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY, jejichž plakát k albu "Themes" najdete v tomto vydání Pařátu, se mají (naštěstí) stále k světu, dva plakáty v tomto vydání jsou věnovány památce již nežijících osobností metalové scény, jejich duše vyhasly loni v prosinci (Alexi Laiho) a letos v březnu (Lars Göran Petrov).

Společně s novým Pařátem si můžete užít také první full album mohelnických ARCHEONIC (originál CD, 8 stran booklet), jejichž sestavu tvoří zkušení muzikanti.
 
Kompletní obsah nového Pařátu který seženete za tradičně lidovou cenu, zkontrolujte na webu magazínu ZDE, veškeré informace o rozesílání pro změnu naleznete ZDE


Publikováno: 17. 04. 2021
Autor: Johan

Fotogalerie