TELEPATIE

Slovenská death metalová hrobka DEMENTOR sa dočká už druhej reedície druhého albumu „Kill The Thought On Christ". Opäť to bude na etikete IMMORTAL SOULS PRODUCTIONS a pôjde o striktne limitovaný náklad 100 ks CD a 50 ks MC kazety. Prvá reedícia albumu z oku 1997 vyšla 2 roky po jeho vydaní v roku 1999. Dnes pôjde o veľmi limitovanú záležitosť a dátum vydania je stanovený na 25/04/2021. Layout CD sa nesie v starom pôvodnom duchu a rovnakú podobu má aj MC kazeta. Jej telo bude červenej farby. CD tiež bude ručne číslované a získa tak vzácnejší punc.

PRED-OBJEDNÁVKY budú spustené už 01/03/2021 ráno o 08:00 cez našu TRUHLICU. Postačí sa teda dostať do podstrány PRED-OBJEDNÁVKY, kde nájdete obidve verzie albumu. Album „ Kill The Thought On Christ“ sa dá zakúpiť aj na známom predajnom portáli Discogs, jeho cena sa však pohybuje od 30€ vyššie za pôvodné vydanie.

K dispozícii je už teraz celý album na Youtube kanáli Immortal Souls Productions. Nastavte si teda budíky, zapíšte do kalendárov a v pondelok ráno sa tak dostanete ku svojim vytúženým kópiám. AVE METAL.

Immortal Souls Productions Bandcamp: https://lnk.sk/zb12​ Facebook: https://lnk.sk/dacl​ Web: https://lnk.sk/hbw5​ Store: https://lnk.sk/zb12​ CS store: https://lnk.sk/dqg4​ Email: info@immortalsouls.sk


Publikováno: 24. 02. 2021
Autor: Johan

Fotogalerie