KLADIVO NA PÝCHU

Koncem června se zde uskuteční patnáctý ročník festivalu Cihelna - Vystupovat

Ačkoliv se zdálo, že se v létě budeme muset obejít bez fesťáků, nakonec živá muzika chybět nebude. Ve dnech 26. a 27. června se v Chlumu u Křemže uskuteční tradiční festival Cihelna – Vystupovat. Do areálu Cihelny dorazí například Echt!, Votchi nebo Xavier Baumaxa.

Letošní sestava je našlapaná, což platí pro oba festivalové dny. Hlavní hvězdou pátečního programu bude jedinečný písničkář Xavier Baumaxa, dále zahrají hardrockoví The River Of The Lost Souls se zpěvačkou za mikrofonem nebo grungeoví Theory Of Everything. Program odstartují v 17.30 Above.

Druhý den začne již ve 14.30, kdy svůj set odpálí Nouzový řešení. Těšit se pak můžete třeba na hardrockovou kultovku Votchi, pražskou legendu Echt! nebo velmi respektované Povodí Ohře. Kompletní harmonogram naleznete na webu www.cihelnavystupovat.cz.

Vstupné na oba dny je 200 korun, na sobotu 150 korun. Akce se uskuteční za každého počasí, protože koncerty probíhají pod střechou. Na místě je možné stanování.

Organizátorem festivalu je Centrum pro pomoc dětem a mládeži v Českém Krumlově. Projekt podpořili: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihočeský Kraj, Město Český Krumlov, Nadace Život umělce a Eurodesk. 


Publikováno: 30. 05. 2020
Autor: Johan

Fotogalerie