Nejbližší koncerty
  • 20. 04. 2026AUTHOR & PUNISHER (USA, Relapse Rec.) Industrial doom,...
  • 25. 04. 2026Šesté pokračování rodinného minifestu Bloodyfest ve hvězd...
  • 28. 04. 2026FAZE (CAN) Faze jsou kanadská hardcore punková kapela ...
  • 30. 04. 20261914 (UA) Zhudebněné hrůzy první světové války na přel...
  • 01. 05. 2026Brainwash párty - toto rozhodně nebude něžný polibek pod ...
  • 02. 05. 2026Mini-turné Meet Me In The Moshpit míří do Kabinetu MÚZ! ...
  • 07. 05. 2026Večer jako stvořený pro fanoušky špinavého old-school dea...
  • 07. 05. 2026REMDIK (křest alba, SK) Netradiční rodina straight edg...
DYING PASSION - Skylor

1. 7. 2016, Praha - Klub 007 Strahov

Rick Rodney a jeho kumpáni se po třech letech vrací tam, kam patří – na strahovskou Sedmičku! Kapela, která určovala životní směr celý jedný generaci v klubu, kterej jí určil generacím hned několika. Pražskou zastávku turné podpoří SUPPRESSER, ex-Point Blank Range a Abhorrence.

STRIFE (US, LA, WAR Records)
https://www.facebook.com/Strifelosangeles/

Do teď mnohým z nás zní v uších koncert Strife spolu s Narrows, kterej za vydatný podpory místních lumenů Got a Wolf vyplenil pražskou Sedmičku v roce 2013. Tři roky jsou adekvátní doba pro návrat na místo činu a vztyčení pochodně nad letní Prahou upadající do líný letargie. Poslední čtyřskladbový EP "Incision" je shrnutím bouřlívý historie a je víc než příznačný, že Strife si nemohli vybrat pro tuhle věc lepší pojmenování. Řez do živýho. Tři kopance do břicha a jeden cover Black Flag jako dodělávka levym hákem přímo na beton. Na asfaltu se objevili i Human Furnace (Ringworm) a Aaron Melnick (Integrity), bicí si stejně jako v případě Witness a Rebirth střihnul Igor Cavalera (ex Sepulutra, Cavalera Conspiracy). EP vyšlo pod novym labelem WAR Records. kterej založil, Andrew Kline, kytarovej mág Strife. Skvělá příležitost, jak vidět diehards na místě k tomu nejpovolanějším. Carry the torch!

SUPPRESSER (SK, Blava)
https://suppresser.bandcamp.com/
Pohrobci po Abhorrence a Point Blank Range poprvý v Praze pod novou vlajkou. All-star tým z bratislavský stoky v novym kabátě na místě, který je vítá jako pokrevní bratry. 2-step a masáž ušních bubínků. There´s no justice but there´s still vengeance

VSTUP: 300 CZK - pouze na místě
Rezervace na www.klub007strahov.cz

Koncert je nekuřácký, prosíme, respektujte to.

 


Zveřejněno: 27. 06. 2016
Přečteno:
3720 x
Autor: Coornelus | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář