ASMODEUS – Příjezd krále

14.-16.8.2015, Hodonín – pátek

První den druhého ročníku nového moravského melodic-metalového festivalu Made of Metal začal v pátek 14.8., celý festival zahájila na hlavní stage italská kapela FOGARLORD.

Ve fotoreportu můžeme vidět až polský folk-metalový band PERCIVAL SCHUTTENBACH, který hrál na hlavní stage třetí, tři slovanské divoženky (a kytarista, který začal hrát s maskou v podobě pytle přes hlavu) zapěly i písně, které znějí ve Witcher 3. Následovali Finové AMBERIAN DAWN, kteří v čele s velice osobitou zpěvačkou působili, jako kdyby na pódium vyskočili rovnou z publika. Z klasického symfonického metalu line-up přešel na TYR a na vedlejší stage se začala chystat rakouská kapela MARROK, která publikum na 45 minut zanesla až do vln rock-popových.

O půl deváté večer na hlavním pódiu vystoupila výborná norská TRISTANIA, show na druhé stage zakončili italští válečníci WIND ROSE. Program prvního dne zakončovali se svou velkou výroční show "Live Rituals" rakouští blackened death metaloví BELPHEGOR, kteří měli zcela netradiční autogramiádu a to načasovanou na půlnoc.

Celý fotoreport k vidění na Facebooku


Zveřejněno: 27. 08. 2015
Přečteno:
2941 x
Autor: Seanínel | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář