PUSTINA

Praha, 1. března 2011 – Festival SONISPHERE ohlašuje další hvězdy, které představí už 11. června 2011 v Milovicích. Novými kapelami, které doplní IRON MAIDEN a další, jsou MISFITS a IN FLAMES.

Festival SONISPHERE v loňském roce přitáhl na METALLICU a její thrash metalové kumpány rekordních 35 000 lidí a i v letošním roce chystá něco opravdu velkého. Už ohlášené IRON MAIDEN, KORN, CAVALERA CONSPIRACY a MASTODON nyní doplní jedna z nejvlivnějších kapel v rock‘n’rollové historii, horror punkoví MISFITS.  Další špičkovou kapelou, která na SONISOHERE vystoupí, jsou melodic death metaloví IN FLAMES ze Švédska.

Spuštění předprodeje na festival zaznamenalo velký úspěch v souvislosti s velmi zvýhodněnou cenou 970 Kč + poplatky, kterou mohli fanoušci využít do 18. února 2011. Nyní lze vstupenky na festival SONISPHERE zakoupit v síti Ticketpro od 1230 Kč + poplatky.

http://cz.sonispherefestivals.com/  

www.ticketpro.cz

Biografie:

IN FLAMES (SWE)

Švédská melodic-death metalová legenda loni oslavila dvacet let existence a ani nedávný odchod kytaristy a zakládajícího člena Jespera Strombalda nezastavil kapelu v jejím konání. IN FLAMES by v období května nebo června 2011 měli vydat své už desáté dlouhohrající album a s trochou štěstí předhodí trochu ze svého čerstvého, ještě horkého seriálu davu na SONISPHERE festivalu. V každém případě hodlají IN FLAMES rozpoutat pod podiem hotové peklo.

MISFITS (USA)

Jedna z nejvlivnějších kapel v rock‘n’rollové historii vznikla v roce 1977 v New Jersey v USA. Jejich melodický a temný punk rock spolu s image a texty inspirovanými béčkovými horrory daly vzniknout stylu „horror punk“. Ten byl ingrediencí řady punkových, metalových a rockových kapel a jejich písně se dočkaly předělávek od kapel jako GUNS’N’ROSES, METALLICA a mnoho dalších.


Zveřejněno: 01. 03. 2011
Přečteno:
2806 x
Autor: Márty | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář