Asmodeus

15. - 17. červenec 2010, Spital am Semmering (Rakousko)

Tento rok se uskuteční KALTENBACH OPEN AIR festival již po osmé a zároveň půjde o návrat ke kořenům. Festival se totiž vrací do místa, kde se uskutečnil v letech 2003 až 2008! Za taháky letos budou DYING FETUS, DARK FUNERAL, ASPHYX, PRIMORDIAL, ABORTED, SHINING, HOLY MOSES, KEEP OF KALESSIN, INCANTATION, HOLLENTHON, DARKANE, MÅNEGARM, SUICIDAL ANGELS a překrásný areál zasazený do místních hor a lesů (nadmořská výška místa přesahuje 1100 m. n. m.!).

Vedle areálu, kempu okolo pubu “Gasthaus zur Schieferwiese”, může festival nabídnout pobyt v překrásných přírodních podmínkách bez absence komfortu a odpovídajícího zázemí – toalety, sprchy a speciální metalová snídaně. Pro ty co nechtějí využít služeb kempu je připravena možnost využít rozsáhlé ubytovací prostory v penzionech městečka Spital am Semmering.

Pořadatelé zajišťují pro návštěvníky vše, co bude třeba – od pobytu až po rozsáhlý výběr pití a jídel. Zároveň upozorňují na možnost doplnit si zásoby do kempu v místním supermarketu, který se nachází v centru městečka Spital am Semmering.

O bezpečnost a pohodlí se bude starat profesionální ochranka v areálu festivalu i v kempu a bude přítomna po celou dobu konání festu. Pořadatelé dále zajišťují informace k programu a také lékařské pomoc je samozřejmostí. 

Festival startuje už ve čtvrtek 15. července. Tento den je vstup zdarma, což se týká i koncertů tento den!!! Pátek a sobota pojedou jako vždy a po vystoupení poslední kapely bude každý den pokračovat pařba v párty stanu.

Informační stránky:

http://www.facebook.com/kvkaltenbach
http://www.myspace.com/kvkaltenbach
http://www.twitter.com/kvkaltenbach


Zveřejněno: 07. 06. 2010
Přečteno:
2828 x
Autor: Manafob | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář