ETEF 2020

EXHUMED - Platters of Splatter CD - 2004 - Relapse records

Na konci března, přesně 29.3., spatřilo světlo světa dvoj CD klasiků gore metalu Exhumed s podtitulem: Encyklopedického sympózia ohavných omylů a odporných podvrhů v letech 1992 - 2002.

Možná jste četli naše recenze na poslední album ?Anatomy is destiny? a tak si říkáte co vlastně obsahuje dvoj cd. No ve zkratce celkem 56 songů! Jak jsem naznačil v prvním odstavci jde o ?ranné práce? a ne o žádné best of... Poslední album zde zastoupeno není a z předposledního ?Slaughtercult? jsou použity songy z vydání pro Japonsko.

Co vlastně vedlo členy k tomuto kroku? No, jak prohlašuje kytarista a zpěvák Matt Harvey, není to po vzoru slavných kapel (zejména Vitacit a Kern :-) nostalgie apod. Důvodem je především to, že fanoušci chtěli starší věci. A ty jsou v hojném počtu! Můžete slyšet všechny dema, splitka a i první dvě alba ?Gore metal? a Slaughtercult... Fester Forever? (jap. verze). Tomu všemu vévodí, pro mě, dokonalý obal, který obsahuje obaly nahrávek, prohlášení Matta, biografii členů a podařenou fotokoláž, kde poznáte např. Paula Speckmanna nebo Ediho z Ingrowing (v plavkách!).

Myslím, že hodnotit muziku by postrádalo smyslu. Pochopitelně úroveň zvuku některých starších songů není vysoká, ale myslím, že to nebyl cíl při kompilaci této nahrávky. Prostě fanoušci užijte to ve zdraví! goooorrrrrreeeeee

Label: www.relapse.com

Band: www.exhumed.com


Zveřejněno: 23. 04. 2004
Přečteno:
2825 x
Hodnocení autora:
7 / 10

Autor: Manafob | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář