Nejbližší koncerty
  • 01. 12. 2022WINTER CALLING: STÍNY PLAMENŮ, YARRDESH, OUTWARD, NÁMÖL -...
  • 02. 12. 2022Zdravíme příznivce Okultně-hudebního spolku MEGELNYK. V p...
  • 02. 12. 2022METALURGIA FESTIVAL vol. 3 /// METALOVÝ FESTIVAL V SRDCI ...
  • 10. 12. 2022Pro letošní rok poslední velká death black thrash metalov...
  • 30. 12. 2022Páteční před Silvestrovská párty ve Farářově sluji za úča...
  • 08. 01. 2023neděle 8. ledna 2023 Modrá Vopice, Praha koncert bude z...
  • 20. 01. 2023FATAL BLOW /UK/ ACULEOS /CZ/ ROZRUCH! /CZ/
  • 20. 01. 2023pátek 20. ledna 2023 Melodka, Brno MALLEPHYR (black d...
HEIDEN – Andzjel

Festivaly skončily. V mé hlavě až doteď zůstal incident, který se odehrál ve Volyni na Open Hellu. Zajímalo mě, co je to za člověka, který nosí sebou zbraň a neváhá jí použít.

Tak jsem si ho našel a poslal mu pár otázek.  Abych byl upřímný, myslel jsem, že mě odpovědi motivují k tomu, abych se ptal dál. Ovšem  Lucifer vše jasně zodpověděl de-facto už v první odpovědi, takže je tento rozhovor velice krátký. A působí spíše jako prohlášení?Pro nezasvěcené - report z letošního Open Hellu najdete zde...

Ahoj Lucifere, než se dostanu k jádru věci, tak se trochu představ.

Hail Satan! Narodil jsem se za noci temné, když všechny hyeny světa vyly na křesťany. I shromáždili se Démoni kol kolébky mé a nazvali mne Lucifer. Již v mládí škodil jsem, seč bylo v mých pekelných silách. Sotva jsem spatřil světlo světa, nenáviděl jsem ho!!! Postupem dalších let bylo již nad Peklo jasné, že jsem Antikrist!!! Jež na Zemi byl seslán se zvláštním posláním. Ničit vše pro JEHO věčnou slávu.  Mým životem je METAL, který šíří ZLO a nenávist!!! Hudba bez těchto prvků musí být zničena, a proto mi říkají Lucifer, neboť já přináším zkázu!!!

Řekni nám co se vlastně stalo ve Volyni na Open Hellu? Proč k incidentu došlo a proč si tak tvrdě zaútočil a kde jsi vzal útočnou zbraň?

Já ztrestal jsem zbytečného i jeho hmotné statky, neb on bránil šíření ZLA na půdě Satana. Má nenávist mě protěžuje, má zloba je mou zbraní! Má nekonečná touha ničit a touha po krvi ovládá mou duši.

Slyšel jsem, že se to neobešlo bez provolávání fašistických hesel, je to pravda?

Já řval jsem k Satanovi a všechny hrůzy světa promlouvají mými ústy!!! Já uctívám TO!!!!! Cokoliv spojené s křesťanstvím mne odpuzuje, Já miluju ZLO! Za každým utrpením způsobeným lidstvu, ať je to otázka jednotlivce či celého národa, si stojím a podporuji ho!

Jaké má (nebo bude mít) pro tebe tento incident důsledky? a lituješ toho?

Lituji, že nebylo prolito více krve. Důsledkem jest pro mne další oběť Temnotě. LCF


Zveřejněno: 16. 10. 2005
Přečteno:
3245 x
Autor: Ifa | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

08. 08. 2006 14:59 napsal/a Reader
Lucifer
Oj ty (ne)svatá prostoto! :)
08. 08. 2006 14:50 napsal/a ta, co mela rada OHF
svetlonos
Vzhledem k datumu je to uz sice trochu passe, ale kdyz ctu takovy hovadiny od tech ultrapravicovejch vylizancu, tak se trochu stydim za to, ze jezdim na stejny akce jako oni (muzu ja za to, ze mam rada metal?) A organizatorum OHF se vubec nedivim, ze uz se jim do toho nechce. A ten Svetlonos je proste jenom vypitej magor, kterej touzi po tom, aby si ho nekdo vsiml, aby mu nekdo naslouchal, aby ho mel nekdo rad, aby ho nekdo pohladil, kdo vi...treba jenom chudak nevi jak na to. Tak uz se mu prosim Vas za to neposmivejte, jo?
30. 05. 2006 11:27 napsal/a MUF
2 Monča
Nespletla sis tenhle web z diskuzí na www.topdivka.cz ?
17. 05. 2006 14:15 napsal/a Monča
Luciferovi
Ty jsi asi nikdy neměl žádnou lásku, že? Proto to asi děláš a plácáš nesmysly. Dyť se z tebe stal normální zločinec. Bych tě chtěla vidět, kdyby na tebe někdo vyskočil s nožem.
17. 05. 2006 09:02 napsal/a manafob
zkouska
bozi trest :-)