Nejbližší koncerty
  • 09. 12. 2023Jedna z posledních akcí ve Farářově sluji! Podruhé v rela...
  • 12. 12. 2023Jeden z otců – zakladatelů metalového stylu NWOBHM (Nová ...
  • 15. 12. 2023KRAANIUM (NOR) Ze země black metalu, Norska, k nám míří ...
  • 16. 12. 2023Sobotní adventní večer a k němu patří samozřejmě black ...
  • 16. 12. 2023Předvánoční brutal death metalový večer za účasti Stillbi...
  • 22. 12. 2023Pražští drsňáci DEAD DANIELS a jablonecké berušky LADYBIR...
  • 30. 12. 2023Pravděpodobně předposlední akce ve sluji - pro tento rok ...
  • 02. 01. 2024Hardcore punkové kapely z Padovy odpalí nový rok v Barrák...
MORTIFILIA : Infernální deathmetalové album nyní jako velkolepé elpé

17. 12. 2022, Kolín - U Vodvárků

Tak konečně po dvou covidových letech můžeme znovu obnovit tradici naší vánoční taškařice v metalovém duchu s názvem „Christmas Mazec 4.“. Stejně jako předtím i nyní se bude akce konat v kultovním kolínském klubu „U Vodvárků“ a termín byl stanoven na 17.12.2022.

Nadílka se bude skládat z pěkných metalových dárečků a zase to bude velice rozmanité. Na co si budete moci hodit řepou??? Budou to matadoři česko-slovenské metalové scény pražští metalisté BRUTALLY DECEASED. Smečka, která překousala death metal skandinávského střihu ke své podobě a v čele s Žlábou, který má jenom o trochu menší krk než Corpsegrinder, se řadí mezi to nejlepší v ČR. Brutální slam death metal, který láme kosti, nám předvedou CONGENITAL ANOMALIES. Hoši mají novou desku a určitě budou chtít ukázat svůj potenciál. Další v řadě bude lahůdka pro fanoušky thrashe a speed v podobě LAID TO WASTE. Kerosinová zběsilá jízda, která zastavuje až když fanoušci sotva tahají nohy. Techničtější formu deathmetalu přijedou prezentovat zlínští INCEPTION OF FALL. Kluci jsou hodně mladí, ale to na jejich výkonu není vůbec znát. Naopak při své muzice používají hodně velké množství not. Černí koně této edice budou brněnští SPACE HAMSTER. Neskutečně zábavný mix všech možných metalových stylů v moderním hávu, ale vše v rámci metalu. Opravdu si tuhle bandu pohlídejte. Pořádající banda ELYSIUM také nebude chybět s jejich vlastním pojetím metalu a dojde i na nějaké věcné dárečky. 
Sestava je více než lákává, takže předtím, než usmažíte kapra na prach a shoří vám metalové cukroví dorazte si hodit kebulí do rytmu libých tónu kvalitní muziky.

Kompletní soupiska festivalu: BRUTALLY DECEASED, ELYSIUM, CONGENITAL ANOMALIES, INCEPTION OF FALL, LAID TO WASTE, SPACE HAMSTER

17. prosinec - Kolín / „U Vodvárků“ 18:00 

Veškeré informace o akci a aktuální informace se dozvíte na https://fb.me/e/zY8aEm4Jx


Zveřejněno: 02. 02. 2021
Přečteno:
226 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář