TELEPATIE III - nové číslo hudebního magazínu z podsvětí

26. 3. 2022, Plzeň - Šeříkovka

Vážené dámy, vážení pánové, vážení dělníci, úderníci, strojvedoucí, pracanti ve špíně i jiní,

Umbrtka nekoncertuje. Výjimečná situace zpochybňující tento fakt však občas může nastat. Tato doba nyní přichází v Plzni na Slovanech po takřka dvouletých odkladech z důvodu koronaběsnění. Opět budete v očekávání koncertu dáveni tunami prachmatické propagandy. Rok 2022 je významným datem, neboť sám pán Umbrtka oslaví své 62 narozeniny.

Projekt Umbrtka byl založen v roce 2000 pány Morbivodem a Strastinenem jako hudební a myšlenková oslava boha a specifického vnímání industriální estetiky města. Fascinace atmosférou železnice, kovodělné výroby a starých dělnických jídelen přinesla s dvěma desítkami dlouhohrajících alb umělecký proud zvaný prachmatismus. Tvorba Umbrtky se stala populární zčásti na black metalové scéně, především však oslovuje zaměstnance drah, soustružníky a karuseláře. Kromě nejznámějších skladeb jako Umbrtkovo nádraží nebo Salám dobyvatel zazní také vysněné Vnitřní vlaky a Nocovat v bagru.

Koncert otevře black-deathová skupina Mallephyr. Jejich skladatelská a instrumentální zručnost strhává početnou posluchačskou základnu počínaje rokem 2014. Skrze jejich desky "Assailing the Holy" a "Womb of Worms" si právem vydobyli značný věhlas. Nyní pracují již na třetím brutálním albu.

Facebook

Předprodej:
Šeříkovka Ticket
https://www.serikovka.cz/vstupenky
Vstupenka Plzeň
https://www.plzenskavstupenka.cz

Umbrtka

Mallephyr

KD Šeříková: http://www.kdserikova.eu


Zveřejněno: 01. 11. 2021
Přečteno:
297 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář