TELEPATIE III - nové číslo hudebního magazínu z podsvětí

13. 4. 2019, Hořovice - Klub Labe

V Hořovicích se již po třetí uskuteční další ročník REGIONFESTU. Akce tentokrát doznala menších změn. Tou první je, že festival již nezaštituje Richard Abrahám, letitý pořadatel undergroundových akcí v regionu, ale samotný hořovický klub Labe. Další změnou je i počet kapel, který je omeze takřka na polovinu. Určitě však neměnné zůstává pestrost kapel, které se předvedou na prknech klubu. Možná kdekoho překvapí neúčast místní (hořovické) kapely, ale i tak výběr kapel zůstane zajímavý.

Nejzkušenější partou bude BLACK HILL, kteří  již více než 15 let obráží pódia nejen v berounském okresu. Celý jejich playlist bude určitě obsahovat hity nejen z posledního CD „Black-speranto". Kombinace rocku, heavy metalu s groove spodky vytvářejí rázné a silné melodie, které nabudí nejen zpěvnou, ale i skočnou náladu. Máme se na co těšit.
https://bandzone.cz/blackhill

Nejblíže Hořovicím jsou GOAT CULT ze Žebráku, kteří vytvářejí protipól první zmiňované kapele. Deathmetalový hukot se pomalu a jistě prokousává regionem a sem tam si odskočí zahrát i za humny. V hudbě si přijdou na své fans melodických tónu protknutého thrashovými riffy, přičemž vše je obaleno do již deathmetalového hávu.
http://bandzone.cz/goatcult

Kapela, která se odvážně prokousává do regionu berounského, ale která se zakusuje opatrně i dál, je kapela z nedalekého Zbirohu. V.P.O.ho se v loňském roce v klubu Labe již úspěšně představili, přičemž zabodovali slušnou heavy metalovou jízdou. Melodická, ale zároveň rázná hudba je obohacena plnými kytarovými sóly.
https://bandzone.cz/vpoho

MURDER INC. patří mezi Top českého thrash metalu a loňské album „Umlčen navěky" umísťující se v žebříčcích na předních místech a koncertní aktivita po celém Česku a Slovensku mluví za vše. ASSASSIN, S.D.I., SKELETAL REMAINS…, které kapele se poštěstí si zahrát s těmito řezníky. Můžeme očekávat říznou thrashovou jízdu. A pokud vás neposílí, tak vás určitě zabije.
http://bandzone.cz/murderinc

Datum: 13. 4. 2019
Čas: 20:00
Místo: Hořovice, Klub Labe
Cena: 120,- Kč

Veškeré informace na facebookové stránce RGIONFESTU.


Zveřejněno: 09. 10. 2018
Přečteno:
3208 x
Autor: 4horsemen | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář