Nejbližší koncerty
F.O.B. - Outside The Palace Walls

Po skvělém vystoupení na loňském festivalu Heavy Metal Thunder se španělští HITTEN vrací do Písku! V rámci svého evropského turné na podporu nové desky "While Passion Lasts" odstartují nový týden koncertem, který vás bude zase bavit. Přijďte si zpestřit pracovní týden heavy metalem!

  • Kde: Divadlo Pod Čarou, Písek
  • Kdy: pondělí 27.5. 2024
  • Start: 19:00, konec 22:00

HITTEN / heavy metal / Španělsko
Jedna z kapel, která diktuje heavymetalové tredy dnešní doby. Pětice do vás napumpuje energický heavy metal, který chvílemi koketuje se speedem, jindy se zase budete unášet ve středních tempech sedmdesátkového hard rocku. Členů HITTEN je vždy plné pódium a jižanský temperament je jejich předností. Za mikrofonem vládne Alex Panza neskutečným hlasem a songy jako „Built to Rock“, „Ride Out the Storm“, „Something to Hide“, „Twist of Fate“, „On the Run“ nebo „In the Heat of the Night“ patří k tomu nejlepšímu, co současná nová vlna nabízí. V Písku bude vše navíc okořeněné skladbami z nejnovější desky "While Passion Lasts", která vyšla na sklonku loňského roku u High Roller Records. Poslech zde.

DIAMOND FALCON / heavy metal / Rakousko
Další z řady kvalitních rakouských kapel, která se představí v Písku a vůbec poprvé v ČR. A to rovnou s novou, velice kladně přijatou deskou "Gates of Hell", která vyšla letos v únoru, symbolicky u respektovaného italského labelu Gates of Hell Records. Přijďte včas, odpal večera bude stát za to! Poslech zde.

Pořadatel: www.thrashnightmare.cz

Info: FB event


Publikováno: 13. 05. 2024
Autor: Peťan

Fotogalerie