Nejbližší koncerty
  • 22. 04. 2024DEAF CLUB (USA) + FUCK MONEY (USA) + DECULTIVATE + SKIPLIFE
  • 23. 04. 2024Joshua Zero (UK) & Wczasy (Pol) & Blue Chesterfield > 23....
  • 23. 04. 2024Výjimečný kytarista a hudebník, několikanásobný držitel B...
  • 26. 04. 2024OBSCENE EXTREME WARM UP TOUR 2024 - tentokrát za účasti I...
  • 26. 04. 2024The Stubs (PL) + Arrogant Twins + Neuro Bats
  • 28. 04. 2024Neděle 28.4.2024 PARLAMENT CLUB PLZEŇ. SLOW FALL (Finla...
  • 29. 04. 2024RAEIN (IT) + Stormo (it) + Nervy
  • 04. 05. 2024Při příležitosti vydání split LP Toxic future / Life disa...
HEIDEN – Andzjel

BRUTAL ASSAULT #27 2024
7. – 10. 8. 2024 // PEVNOST JOSEFOV 

Brutal Assault má ohlášeno přes 80 % line-upu, do pevnosti se vrátí Laibach nebo Hatebreed a poprvé v Josefově vystoupí New Model Army 

BRUTAL ASSAULT má ohlášeno 84 % line-upu, na josefovském pódiu znovu zahrají LAIBACH, přijedou i NEW MODEL ARMY a JULIE CHRISTMAS. Třicet let na pódiu oslaví HATEBREED a přidávají se i další kapely z core scény.

Do pevnosti se letos vrátí LAIBACH se speciálním Opus Dei + The Greatest Hymns setem, který zahrají k příležitosti remasteru a reedice ikonického alba "Opus Dei" (obsahující písně jako Life is Life, Leben heißt Leben a Geburt einer Nation), vydaného v roce 1987. Kromě toho tato slovinská kapela zahraje i další důležité skladby, které této desce předcházely, a přidá i několik nových překvapení. Jako vždy u LAIBACH očekávejte nečekané.

Poprvé také na pódiu Brutal Assaultu zahrají angličtí rebelové NEW MODEL ARMY a JULIE CHRISTMAS, bývalá zpěvačka Battle Of Mice/ Made Out Of Babies, známá zejména pro svou spolupráci s Cult of Luna. Zatímco "The Bad Wife" ji před více než deseti lety oddělilo od metalové scény, spolupráce s Cult of Luna na "Mariner" ji vrátila do postmetalového mainstreamu – a nenechala nikoho na pochybách, že její publikum potřebuje další rundu.

Třicet let své existence pak na Brutal Assaultu oslaví HATEBREED, nezlomná hardcorová síla založená v roce 1994 v Connecticutu. Kapela ze zámoří doveze svůj charakteristický agresivní zvuk a intenzivní živé vystoupení se směsicí hardcore punku a metalu.

Corový line-up se také rozšíří o francouzský grind BLOCKHEADS, core s westernovým twistem od SPIRITWORLD a o moderní postapokalyptiky HUMANITY’S LAST BREATH.

Nově oznámené kapely: 

BLOCKHEADS, HATEBREED, HUMANITY’S LAST BREATH, JULIE CHRISTMAS, LAIBACH, NEW MODEL ARMY, SPIRITWORLD

Seznam všech aktuálně oznámených kapel:

ABBATH perf. IMMORTAL, ABORTED, AFTER THE BURIAL, AKHLYS, ARCHITECTS, ARMORED SAINT, BARONESS, BEHEMOTH, BLOCKHEADS, BODYSNATCHER, BORN OF OSIRIS, BROKEN HOPE, BRUTUS, CANCER BATS, CARCASS, CRYPTOPSY, CYNIC, CYTOTOXIN, ČAD, DARK TRANQUILLITY, DARKEST HOUR, DARVAZA, DEATHSTARS, DEICIDE, DEVIL MASTER, DØDHEIMSGARD/DHG, DOPELORD, DOPETHRONE, EMPEROR, ESCUELA GRIND, EVIL INVADERS, EXODUS, EXUMER, FORBIDDEN, GAUPA, GOD IS AN ASTRONAUT, GRAND MAGUS, GUILT TRIP, HATEBREED, HAVOK, HEATHEN, HEXVESSEL, HIRAX, HUMANITY’S LAST BREATH, IMPALED NAZARENE, INCANTATION, JINJER, JULIE CHRISTMAS, KALMAH, KAMPFAR, KHOLD, LAIBACH, LAID TO WASTE, LEFT TO DIE, LEGION OF THE DAMNED, LIK, MADBALL, MASTER BOOT RECORD, MENTAL CRUELTY, MISERY INDEX, MOTIONLESS IN WHITE, MY DYING BRIDE, NECROT, NEW MODEL ARMY, NIGHT VERSES, OBSCURA, PARTY CANNON, PIG DESTROYER, PLINI, PRIMORDIAL, RED FANG, RIVERSIDE, ROTTEN SOUND, SADUS, SATYRICON, SEVERE TORTURE, SHOW ME THE BODY, SKELETAL REMAINS, SNĚŤ, SOIL, SPIRITBOX, SPIRITWORLD, STONED JESUS, SVALBARD, TEN56., TERRORIZER, TESTAMENT, TEXTURES, THE AMITY AFFLICTION, THE BLACK DAHLIA MURDER, THE OBSESSED, THIS IS HELL, TOXIC HOLOCAUST, TRIUMPH OF DEATH perf. HELLHAMMER, TULUS, UADA, UFOMAMMUT, UNTO OTHERS, VED BUENS ENDE, VILLAGERS OF IOANNINA CITY, VLTIMAS, VOMITORY, WHITECHAPEL, YELLOW EYES

VSTUPENKY: https://brutalassault.cz
FB EVENT: https://fb.me/e/4vumy0d7V
YouTube Movie: https://youtu.be/A3wQ8-PNu2s
Spotify: https://open.spotify.com/playlist/2gPj5boPDxS2wMDe9ReP5v
 


Publikováno: 26. 02. 2024
Autor: Johan

Fotogalerie