TELEPATIE

Žijeme v digitální době. Spousta z nás si už ani nedokáže představit, že existuje i jiný svět. Ten mimo hranice sociálních sítí a virtuální reality, které jsou ovládány nenasytnými korporacemi. Ten opravdu reálný, skutečný, hmatatelný. Je tu ale naděje. Parta nadšenců ze staré školy, jenž dokáže ukázat krásy reálného světa v plné parádě a donutit lidi vypnout a užít si úplně obyčejný svět bez přítomnosti virtuální reality. Říkají si Exorcizphobia a tato "banda mosh z Krkonoš" letos slaví už patnáctý rok na scéně. A na oslavu je potřeba si pořádně zapařit. Ideálně s novým albem "Digitotality", které ukazuje kapelu na vrcholu své formy a ve zřejmě nejlepší sestavě za celou její historii!!!

"Vše šlo až podezřele hladce. Myslím, že máme super chemii, jak po hudební, tak osobní stránce. Doufám, že je to z nahrávky cítit," vzkazuje fanouškům principál Exorcizphobie Tomáš „Skoří" Skořepa.

Letošní rok byl a stále je hodně poznamenaný koronavirovou epidemií a při minimálním koncertním vytížení tak mají kapely hodně času na skládání nového materiálu. Nápady na "Digitotality" se ale Skořímu honily v hlavě už delší dobu.

"Myšlenku hrubého konceptu jsem měl v hlavě už někdy po turné k About Us Without Us v roce 2018. Songy se tvořily v průběhu celého loňského roku až do začátku jara toho letošního. Nahrávali jsme na přelomu července a srpna ve vyškovském Davosu pod taktovkou mistra Otyna," vypráví.

Zmiňované předchozí album přijala veřejnost s nadšením a všichni si přejí, aby podobných poct dosáhla i novinka.

"Dá se říct, že nové album je koncepční, jednotlivé věci tvoří soudržný celek. Řekl bych, že Digitotality je temnější a má větší tah na branku než předchůdce. Zároveň je ale dost pestré a troufám si tvrdit, že i při delší stopáži některých skladeb nebude nudit," má jasno Skoří.

01. Desires Of The Flesh
02. Corporate Dance
03. Digitotality
04. Profit At All Cost
05. Correct Opinions
06. Ancient Deception
07. Oumuamua (instrumental)
08. Perception Is The Key

Music by Tomáš Skořepa and Exorcizphobia
Lyrics by Tomáš Skořepa and Ladislav "Munky" Valnoha

Recorded at Davos studio, July 2020
Produced by Jindřich Otyn Tománek and Tomáš Skořepa

Artwork by Pen n Ink Designs
Designed by Lukáš Prskavec
Photo by Jan Erben

EXORCIZPHOBIA:

  • Tomáš Skořepa - zpěv, kytara
  • Ondřej Šíma - kytara
  • Aleš Kostka - basa
  • Tomáš Kejkrt - bicí

Bandcamp: https://exorcizphobia.bandcamp.com/
Last.fm: https://www.last.fm/music/Exorcizphobia
Facebook: https://www.facebook.com/EXORCIZPHOBIA/
Bandzone: http://bandzone.cz/exorcizphobia

Official Album Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=zjknsfz7pfw
Official Lyric Video: https://www.youtube.com/watch?v=-pBKGJYi_zo

Objednávejte na:
http://www.supug.cz
 


Publikováno: 24. 12. 2020
Autor: Johan

Fotogalerie