KLADIVO NA PÝCHU

"Lidémoni" je název druhého alba kopřivnického hudebního souboru NEKOLA. Démoni samoty, strachu, smutku, ale i prosvítající naděje jsou tématem tohoto alba, které vznikalo od jara 2019 do podzimu 2020 v kopřivnických studiích Konferák, Kachnička Entertainment a Animan.

K nahrávání si jádro kapely - Marie Jalůvková (zpěv, basa), Tomáš Kocian (programování a syntezátory) a Michal Burget (syntezátory, klarinet, aerophon) opět přizvalo osvědčené hosty - Toma Neuwertha na bicí, Zbyňka Machetanze na kytary a Martina Galiu na pozoun.
NEKOLA se postarali o nahrávání a mix, mastering, stejně jako u první nahrávky "Nekologie", svěřili Danu Václavkovi .
"Lidémoni" vychází digitálně 21.11.2020, následovat bude vinylová edice, která však, díky dlouhým výrobním čekacím lhůtám, bude k dispozici až na jaře 2021.
 
LP a digitální download si lze předobjednat na této adrese: http://lidemoni.cz
 
K poslechu online a případnému nákupu mp3/wav/flac lze použít i Bandcamp kapely: https://nekola.bandcamp.com/album/lid-moni
 
NEKOLA děkuje všem, kteří si předplatili vinyl či digitální verzi a pomohli tak kapele s náklady spojenými se vznikem alba, všem hostům a fanouškům za podporu i kritiku. 
"Nad hlavou mraky závodí, chladný vítr stromy čistí a na holých větvích svítí obrysy budoucího listí"... To je ten pravý čas na Lidémony...
 
Kachnička Entertainment & Nekola
 

Publikováno: 25. 11. 2020
Autor: Bury

Fotogalerie