Asmodeus

Pražští psychedelici OLAF OLAFSONN AND THE BIG BAD TRIP den po pohanském Samhainu, tedy 1. listopadu, představí svůj nový klip k písni Vultures Circling the Void, která se objevila na jejich letošním albu Temple of Serenity.

Na klipu spolupracovali dva známí výtvarníci české alternativní scény Karel Braun a Filip Smrž. Po výtvarné a konceptuální stránce je klip dílem Karla Brauna, Filip Smrž poté dílo složil a rozpohyboval do finální podoby. Vizuálně je klip inspirován starými „dungeon crawl“ RPG a je vytvořen technikou frame to frame – každý z obrazů je kreslen zvlášť a je animován snímek po snímku. Že se jedná o zdlouhavou a náročnou techniku netřeba dodávat. Klip bude zveřejněn na youtube kanálu kapely po západu slunce 1. listopadu, tj. v pět hodin odpoledne.

K aktuální desce již vyšel klip k písni Penitence, kde se již ukázaly masky od umělkyně SIKRA, které se v přetvořené kreslené podobě objevují i v novém klipu.

YOUTUBE: www.youtube.com/channel/UCa6q0V9WH9AkXI2pEWe6RUQ
SPOTIFY: open.spotify.com/artist/1Rbs4HiMEricUJN0cSDziU?si=DAA8Siv6RBe9mTEaFsqcKw&fbclid=IwAR337dGrVQRqCrfR7vL-KFqEDBLpuV8P8iGROb-t3pbY7JkaA0uRBmQZ2k4
INSTAGRAM: www.instagram.com/oo_and_the_big_bad_trip
BANDCAMP: www.bigbadtrip.bandcamp.com


Publikováno: 16. 10. 2020
Autor: Coornelus

Fotogalerie