TRNY & ŽILETKY "Podměstí"

Po dvou letech od vydání posledního úspěšného alba vychází u Véva Records ve spolupráci s Do řady! Records kapele TELESA OHNEPAL další, tentokrát 10-palcový vinylový počin UNHOLLYWOOD.

Nahrávka vznikla už v dubnu 2019 ve studiu Shaark v Bzenci. Naprosto profesionální a také velmi lidský a vstřícný přístup obou tamních zvukodělných mistrů stojí v základu dokonalého soundu jejích 10 stop. Hutný, syrový, přitom znělý a jasný, přičemž harmonicky vyvážený i sladěný v perfektní symbiózu drsné krásy. Takový je to počin.

UNHOLLYWOOD představuje 10 intenzivních a zneklidňujících skladeb plných naléhavosti, energie a hustoty..

Telesa zůstala od poslední nahrávky ve stejném nástrojovém obsazení, což je jen ku prospěchu věci. Marcelova ďábelsky nadupaná a nádherně přesná bubenická práce spolu s Mášovou baskytarovou hravou dřinou obdobně charakterizovanou vytvářejí dokonale pevný podklad pro mistrnou, precizně vyhranou a brutálně temně ostrou kytarovou jízdu Leo Játra. Nově Telesí Kratos (P. S., Kritická Situace, Prasklep a další...) nechává své vřískání okořeněné patřičnou dávkou zřetelné artikulace tančit v rytmech této mocné hard-core-punkové základny.

Od samého začátku až ke svému konci je přitom deska poseta množstvím svěžích změn, podivuhodných překvapení a podobně kreativních momentů.

Nechcete, aby Vám doma chyběla.


Publikováno: 01. 08. 2020
Autor: Bury

Fotogalerie